Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
23
czerwca

Licencje trenerskie - UEFA A

Dodane 23.06.2015 przez TrainerPRO

 

Po dłuższej przerwie wracamy z naszym cyklem, prezentującym precyzyjne informacje na temat poszczególnych uprawnień trenerskich. Dziś zajmiemy się licencją UEFA A, która nieco straciła ze swego blasku. Do końca poprzedniego sezonu właściciele mieli pełne prawo prowadzić drużyny szczebla centralnego (II liga). Obecnie trzy pierwsze klasy rozgrywkowe to domena posiadaczy UEFA PRO.

czytaj dalej...

2015
17
czerwca

Krótko, ale treściwie - kolejne wrażenia z warsztatów piłkarskich

Dodane 17.06.2015 przez TrainerPRO

 

Powoli kończymy podsumowania X edycji warsztatów piłkarskich pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa". Tym razem przedstawiamy zwięzłą w formie, lecz niezwykle bogatą w przekaz, opinię jednego z Uczestników katowickiego szkolenia.

czytaj dalej...

2015
13
czerwca

Jeden z Uczestników o warsztatach

Dodane 13.06.2015 przez TrainerPRO

 

Niedawno przedstawiliśmy podsumowanie X edycji warsztatów, organizowanych zgodnie z mottem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa". Sporo miejsca poświęciliśmy również na przybliżenie historii szkoleń według pomysłu Marcina Gabora oraz zaprezentowaliśmy interesujące statystyki, opowiadające na swój sposób o poprzednich spotkaniach. Dzisiaj przekazujemy opinię jednego z Uczestników.

czytaj dalej...

2015
11
czerwca

Za nami już dziesięć edycji warsztatów Marcina Gabora

Dodane 11.06.2015 przez TrainerPRO

 

9 czerwca 2015 roku, czyli dokładnie w miniony wtorek, około godziny 17:09 zakończyła się X edycja warsztatów piłkarskich pod hasłem „Piłka nożna – poznaj ją od nowa”. Podczas jubileuszowej odsłony spotkań, wymyślonych i powołanych do życia przez Marcina Gabora, gościliśmy w Katowicach. Zapraszamy do naszego podsumowania – bieżącego spojrzenia oraz ujęcia historycznego.

czytaj dalej...

2015
5
czerwca

Od pół roku jesteśmy na rynku piłkarskim

Dodane 05.06.2015 przez TrainerPRO

 

Niepostrzeżenie minęło już pół roku, odkąd marka TrainerPRO oficjalnie zainaugurowała działalność. Data 1 grudnia 2014 roku przeszła do naszej historii, ponieważ właśnie wówczas rozpoczynaliśmy swoją długą drogę. Oczywiście, prace koncepcyjne, przygotowawcze oraz proceduralne – prowadzone przez Marcina Gabora – odbywały się przez wiele poprzedzających miesięcy, jednak już na zawsze ten chłodny dzień będzie kojarzył się z uruchomieniem przełomowego projektu.

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo