Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
26
maja

TrainerPRO w innej odsłonie

Dodane 26.05.2015 przez TrainerPRO

 

Mamy ogromną satysfakcję, że coraz więcej osób odwiedza stronę internetową marki TrainerPRO. Ten fakt świadczy o rosnącej rozpoznawalności agencji analityczno-doradczej, a także wysokim poziomie merytorycznym idei, oferty oraz publikowanych treści. Jednak zapraszamy również do regularnych wizyt w innym kanale komunikacyjnym - znajdującym się w portalu społecznościowym Facebook.

czytaj dalej...

2015
23
maja

Czasopismo „Asystent Trenera” – u nas do nabycia w niższej cenie!

Dodane 23.05.2015 przez TrainerPRO

 

Marka TrainerPRO od kilku miesięcy współpracuje z wydawnictwem odpowiedzialnym za czasopismo „Asystent Trenera”. Magazyn dedykowany szkoleniowcom piłkarskim posiada status Medialnego Partnera Tematycznego agencji analityczno-doradczej. Dzięki coraz szerszej kooperacji obu podmiotów, informujemy oficjalnie o uruchomieniu drugiej Usługi Partnerskiej. Od teraz oferujemy możliwość nabycia „Asystenta Trenera” za pośrednictwem marki TrainerPRO. W cenie niższej od detalicznej.

czytaj dalej...

2015
21
maja

Asystent Trenera – przedstawiamy najnowszy numer czasopisma

Dodane 21.05.2015 przez TrainerPRO

 

Od niedawna dostępne w sprzedaży jest najnowsze wydanie czasopisma „Asystent Trenera”. Najbardziej aktualne egzemplarze zapoczątkowały nowość wydawniczą – od teraz wspomniany magazyn został wzbogacony o periodyk Polskiego Związku Piłki Nożnej, noszący nazwę „Trener”. Jeszcze więcej wiedzy dla Trenerów w jednym miejscu.

czytaj dalej...

2015
17
maja

Role wybierane przez Trenerów - najnowsze zestawienie

Dodane 17.05.2015 przez TrainerPRO

 

W regularnych odstępach czasowych publikujemy aktualne notowanie zainteresowania poszczególnymi rolami szkoleniowymi, jakie dostępne są przy okazji współpracy z marką TrainerPRO. Dziś czas na kolejny rejestr.

czytaj dalej...

2015
11
maja

Fubalytics – pierwsza Usługa Partnerska marki TrainerPRO

Dodane 11.05.2015 przez TrainerPRO

 

Kolejny krok w rozwoju marki TrainerPRO stał się faktem. Przedstawiamy premierową Usługę Partnerską, przeznaczoną dla Trenerów oraz Klubów. Na mocy współpracy z niemiecką firmą Fubalytics GmbH, proponujemy fachowy program do piłkarskiej analizy taktycznej o nazwie Fubalytics. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo