Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
11
czerwca

Za nami już dziesięć edycji warsztatów Marcina Gabora

Dodane 11.06.2015 przez TrainerPRO

 

9 czerwca 2015 roku, czyli dokładnie w miniony wtorek, około godziny 17:09 zakończyła się X edycja warsztatów piłkarskich pod hasłem „Piłka nożna – poznaj ją od nowa”. Podczas jubileuszowej odsłony spotkań, wymyślonych i powołanych do życia przez Marcina Gabora, gościliśmy w Katowicach. Zapraszamy do naszego podsumowania – bieżącego spojrzenia oraz ujęcia historycznego.

czytaj dalej...

2015
5
czerwca

Od pół roku jesteśmy na rynku piłkarskim

Dodane 05.06.2015 przez TrainerPRO

 

Niepostrzeżenie minęło już pół roku, odkąd marka TrainerPRO oficjalnie zainaugurowała działalność. Data 1 grudnia 2014 roku przeszła do naszej historii, ponieważ właśnie wówczas rozpoczynaliśmy swoją długą drogę. Oczywiście, prace koncepcyjne, przygotowawcze oraz proceduralne – prowadzone przez Marcina Gabora – odbywały się przez wiele poprzedzających miesięcy, jednak już na zawsze ten chłodny dzień będzie kojarzył się z uruchomieniem przełomowego projektu.

czytaj dalej...

2015
28
maja

Polska Fundacja Sportu i Kultury naszym nowym Partnerem - marka TrainerPRO wspiera II kongres "All About Football"

Dodane 28.05.2015 przez TrainerPRO

 

Zapowiadaliśmy przed kilkoma dniami nawiązanie współpracy z kolejnym podmiotem. Jest nam niezwykle miło ogłosić, że kolejnym Partnerem Wspierającym marki TrainerPRO została Polska Fundacja Sportu i Kultury. Rozpoczynamy kooperację od mocnego akcentu, ponieważ agencja analityczno-doradcza wspiera II międzynarodowy kongres „All About Football”. Dzięki temu, mamy dla Was wejściówki w specjalnych cenach!

czytaj dalej...

2015
26
maja

TrainerPRO w innej odsłonie

Dodane 26.05.2015 przez TrainerPRO

 

Mamy ogromną satysfakcję, że coraz więcej osób odwiedza stronę internetową marki TrainerPRO. Ten fakt świadczy o rosnącej rozpoznawalności agencji analityczno-doradczej, a także wysokim poziomie merytorycznym idei, oferty oraz publikowanych treści. Jednak zapraszamy również do regularnych wizyt w innym kanale komunikacyjnym - znajdującym się w portalu społecznościowym Facebook.

czytaj dalej...

2015
23
maja

Czasopismo „Asystent Trenera” – u nas do nabycia w niższej cenie!

Dodane 23.05.2015 przez TrainerPRO

 

Marka TrainerPRO od kilku miesięcy współpracuje z wydawnictwem odpowiedzialnym za czasopismo „Asystent Trenera”. Magazyn dedykowany szkoleniowcom piłkarskim posiada status Medialnego Partnera Tematycznego agencji analityczno-doradczej. Dzięki coraz szerszej kooperacji obu podmiotów, informujemy oficjalnie o uruchomieniu drugiej Usługi Partnerskiej. Od teraz oferujemy możliwość nabycia „Asystenta Trenera” za pośrednictwem marki TrainerPRO. W cenie niższej od detalicznej.

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo