Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
10
lipca

Kto jest fachowcem, a komu piłka nożna dała zajęcie i chleb?

Dodane 10.07.2015 przez TrainerPRO

 

Kluby funkcjonujące na terenie Polski - z małymi wyjątkami - działają chaotycznie, bez jakiegokolwiek planu, strategii, nie wspominając o szeroko rozumianej filozofii. Pisząc wprost, są absolutnie nieprofesjonalne. Trudno, zatem, dziwić się brakowi progresu licznych aspektów określających rozwój podmiotu sportowego, brodzeniu w chaosie i deficytowi jakichkolwiek struktur. Wydaje się jednak, że abnegacja ma swoje granice. Niestety, w minionym tygodniu tak zwany dyrektor sportowy Rozwoju Katowice, Kamil Kosowski, przekroczył wszelkie normy absurdu.

czytaj dalej...

2015
8
lipca

Nowe promocje

Dodane 08.07.2015 przez TrainerPRO

 

Zapowiadaliśmy na 8 lipca nową porcję promocji dla Trenerów i Klubów. Niczym w szwajcarskim zegarku prezentujemy kolejne udogodnienia, zachęcając do podjęcia z nami współpracy. Warto jednak pamiętać, że niższe ceny to tylko bonus. Prawdziwy kapitał stanowi jakość naszych usług.

czytaj dalej...

2015
30
czerwca

Najważniejsza jest drużyna, a nie suma umiejętności

Dodane 30.06.2015 przez TrainerPRO

 

Już w poprzednim artykule podkreślałem, że za jeden z absolutnie kluczowych aspektów filozofii trenerskiej należy uznać odpowiednie postrzeganie i rozumienie piłki nożnej. Wynik interpretacji poszczególnych elementów wyznacza kierunek pracy szkoleniowej – podejście do zagadnień strategii oraz taktyki, dobór treści i środków treningowych, a także sposób weryfikacji postępów drużyny. A w efekcie faktyczny rozwój prowadzonego zespołu. W naszej rzeczywistości nieustannie formułuje się wypowiedzi na temat zawodników rozstrzygających mecze, porównuje się kadry zespołów, zestawia personalia, marzy o wzmocnieniach, a przez wszystkie przypadki odmienia pojęcia transferów i absencji czy osłabień. Tym samym uwaga koncentrowana jest wokół jednostki, a nie kolektywu. Ciągle mamy do czynienia z mitem, który głosi, że suma umiejętności zawodników – podparta delikatnym czynnikiem taktycznym - to wykładnik klasy zespołu. Mam jednak dobrą wiadomość. Jest dokładnie odwrotnie.

 

czytaj dalej...

2015
25
czerwca

Do 5 lipca marka TrainerPRO przebywa na urlopie

Dodane 25.06.2015 przez TrainerPRO

 

Lata pracy bez dłuższej przerwy nie są możliwe. A właściwie, są możliwe - jednak w pewnym momencie przychodzi czas na odpoczynek. Wszystko po to, by można z odpowiednią dozą energii przystępować do kolejnych dni zawodowego trudu. Z powyższego powodu, marka TrainerPRO do 5 lipca będzie przebywała na urlopie. W tym czasie nie będziemy aktywni w kanałach komunikacyjnych, a nowymi zapytaniami o współpracę zajmiemy się najpóźniej po zakończeniu wypoczynku. Oczywiście, cały czas czekamy na Wasze wiadomości, wszelkie pytania, jak również informacje dotyczące chęci kooperacji. Cieszymy się z coraz większego zainteresowania naszym przedsięwzięciem, poszczególnymi projektami oraz usługami. Po urlopie przystępujemy do dalszego działania.


2015
23
czerwca

Licencje trenerskie - UEFA A

Dodane 23.06.2015 przez TrainerPRO

 

Po dłuższej przerwie wracamy z naszym cyklem, prezentującym precyzyjne informacje na temat poszczególnych uprawnień trenerskich. Dziś zajmiemy się licencją UEFA A, która nieco straciła ze swego blasku. Do końca poprzedniego sezonu właściciele mieli pełne prawo prowadzić drużyny szczebla centralnego (II liga). Obecnie trzy pierwsze klasy rozgrywkowe to domena posiadaczy UEFA PRO.

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 29 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo