Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
21
lipca

Role wybierane przez Trenerów - aktualizacja zestawienia

Dodane 21.07.2015 przez TrainerPRO

 

Od marca - w regularnych odstępach - przedstawiamy szczegółowe statystyki zainteresowania rolami szkoleniowymi, możliwymi do wyboru w procesie rejestracji. Baza danych marki TrainerPRO przewiduje cztery alternatywy. Niniejszym prezentujemy najnowszą miarę popularności.

czytaj dalej...

2015
16
lipca

Wielka szansa dla Klubów

Dodane 16.07.2015 przez TrainerPRO

 

Już podczas ostatnich rozmów z Klubami marka TrainerPRO, za sprawą Marcina Gabora, oferowała włodarzom kompleksowe możliwości współpracy. Propozycja wykraczała poza standardowe punkty oferty, a wszystkie te komplementarne rozwiązania mają na celu całkowitą metamorfozę podmiotów sportowych. Oczywiście, w kierunku profesjonalizmu. Od dziś wszystkie Kluby otrzymują szansę modelowego rozwoju, ponieważ wprowadzamy kolejne świadczenie. Noszące nazwę "Kompleksowa profesjonalizacja Klubu".

czytaj dalej...

2015
13
lipca

Sebastian Szweda dołączył do zespołu marki TrainerPRO

Dodane 13.07.2015 przez TrainerPRO

 

Od dzisiaj mamy w drużynie TrainerPRO kolejnego zawodnika. Sebastian Szweda, bo o nim mowa, przejmuje obowiązki Współpracownika ds. sportowych. Trudno tego młodego człowieka określać mianem „nowego nabytku”, ponieważ powyższy termin wiąże się z pozyskaniem gracza spoza Klubu. Jednak Sebastian został wypatrzony na bazie dobrze zorganizowanego scoutingu, a następnie przygotowany pod kątem jednolitego Systemu Gry. Właściwie wychowanek, który teraz trafia do pierwszego zespołu. Witamy serdecznie i cieszymy się na owocną współpracę!

czytaj dalej...

2015
10
lipca

Kto jest fachowcem, a komu piłka nożna dała zajęcie i chleb?

Dodane 10.07.2015 przez TrainerPRO

 

Kluby funkcjonujące na terenie Polski - z małymi wyjątkami - działają chaotycznie, bez jakiegokolwiek planu, strategii, nie wspominając o szeroko rozumianej filozofii. Pisząc wprost, są absolutnie nieprofesjonalne. Trudno, zatem, dziwić się brakowi progresu licznych aspektów określających rozwój podmiotu sportowego, brodzeniu w chaosie i deficytowi jakichkolwiek struktur. Wydaje się jednak, że abnegacja ma swoje granice. Niestety, w minionym tygodniu tak zwany dyrektor sportowy Rozwoju Katowice, Kamil Kosowski, przekroczył wszelkie normy absurdu.

czytaj dalej...

2015
8
lipca

Nowe promocje

Dodane 08.07.2015 przez TrainerPRO

 

Zapowiadaliśmy na 8 lipca nową porcję promocji dla Trenerów i Klubów. Niczym w szwajcarskim zegarku prezentujemy kolejne udogodnienia, zachęcając do podjęcia z nami współpracy. Warto jednak pamiętać, że niższe ceny to tylko bonus. Prawdziwy kapitał stanowi jakość naszych usług.

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 29 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo