Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
23
sierpnia

Krótka historia o pewnych Trenerach

Dodane 23.08.2015 przez TrainerPRO

 

Marka TrainerPRO posiada w swojej ofercie Usługi Fakultatywne, dostępne bez konieczności rejestracji w bazie danych. Jednym ze świadczeń w tej kategorii jest "Pomoc w organizacji stażu trenerskiego". Pewne grono szkoleniowców skorzystało już z tego rodzaju wsparcia, jednak - ku naszemu zniesmaczeniu - pojawiły się również osoby absolutnie niepoważne. I to o nich ta historia.

czytaj dalej...

2015
19
sierpnia

Jeszcze kilka wolnych miejsc na wrześniowe warsztaty

Dodane 19.08.2015 przez TrainerPRO

 

Tylko nieco ponad miesiąc pozostał do warsztatów, organizowanych przez markę TrainerPRO, a zaplanowanych na 21 września w Warszawie. Tytułowe określenie szkolenia, brzmiące "Bramkarz jako ważna część zespołu", oddaje charakter spotkania, na które wciąż mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. 

czytaj dalej...

2015
16
sierpnia

Polecamy szkolenie scoutingowe w Katowicach

Dodane 16.08.2015 przez TrainerPRO

 

Po raz wtóry z przyjemnością informujemy o fakcie wspierania przez markę TrainerPRO interesujących inicjatyw, związanych z piłką nożną. Do tej kategorii zaklasyfikowaliśmy również szkolenia scoutingowe, organizowane przez Sports Agency 21 oraz portal PolishScouting.pl. Na jedno z nich mamy dla Was aż 50% rabatu.
 

czytaj dalej...

2015
5
sierpnia

Marcin Gabor został Dyrektorem ds. sportowych KKS Kalisz!

Dodane 05.08.2015 przez TrainerPRO

 

Ostatnie dziewięć miesięcy przyniosło wiele spotkań i rozmów Marcina Gabora z Klubami w trzech krajach europejskich. Jednak dopiero przed kilkoma dniami wszystkie elementy zostały poskładane w jedną całość, a wymiernym efektem pozytywnych dyskusji stało się objęcie funkcji Dyrektora ds. sportowych w - jak głosi oficjalna nazwa - Kaliskim Klubie Sportowym Włókniarz 1925 Kalisz. Co ważne, współpraca obejmuje również kooperację Klubu z marką TrainerPRO.

czytaj dalej...

2015
1
sierpnia

Kolejni Partnerzy marki TrainerPRO, kolejne Usługi Partnerskie dla Trenerów i Klubów

Dodane 01.08.2015 przez TrainerPRO

 

W dzisiejszych czasach każdy Trener powinien mieć pod kontrolą wszystkie aspekty, związane z wykonywaną profesją. Owa konkluzja dotyczy także Klubów, a konkretnie osób zarządzających, których powinnością jest dbałość o wszelkie niuanse funkcjonowania podmiotu sportowego. W rejestrze istotnych zagadnień swoje miejsce zajmuje także zabezpieczenie prawne. Inauguracja współpracy z "Kancelarią Radcy Prawnego Dariusz Laszczyk" pozwala rozszerzyć świadczenia marki TrainerPRO o kolejną Usługę Partnerską. Tym razem proponujemy "Obsługę prawną na rzecz Trenerów oraz Klubów".

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 27 ... 29 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo