Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
10
listopada

Kolejny numer "Asystenta Trenera" - także u nas

Dodane 10.11.2015 przez TrainerPRO

 

Regularnie przypominamy nie tylko o naszych Partnerach, ale również Usługach Partnerskich. Od pewnego czasu dostępny jest kolejny numer czasopisma "Asystent Trenera". Oczywiście, swój egzemplarz można zamówić także za pośrednictwem biura marki TrainerPRO. W cenie niższej od rynkowej.

czytaj dalej...

2015
4
listopada

WKS "Śląsk" we Wrocławiu kolejnym "Klubem otwartym na edukację Trenerów"

Dodane 04.11.2015 przez TrainerPRO

 

Projekt marki TrainerPRO marki o nazwie "Kluby otwarte na edukację Trenerów" spotyka się stopniowo z coraz większym odzewem. Dowodem na ten stan rzeczy jest inicjatywa WKS "Śląsk" we Wrocławiu, którego przedstawiciele wyszli z propozycją przystąpienia do współpracy z naszą agencją. Cieszymy się niezmiernie, że od tej chwili Trenerzy - wskazani przez markę TrainerPRO - będą mogli odbywać staże szkoleniowe także w naszym partnerskim Klubie.

czytaj dalej...

2015
26
paźd.

XI edycja warsztatów "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" planowana jest w Poznaniu

Dodane 26.10.2015 przez TrainerPRO

 

Jeszcze przed końcem roku zapraszamy na XI edycję warsztatów piłkarskich, zwyczajowo organizowanych pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa". W ramach najbliższej odsłony planujemy spotkanie w Poznaniu (14-15.12). Tradycyjnie zapraszamy do udziału trenerów, dyrektorów sportowych, klubowych oficjeli, scoutów, piłkarzy, menedżerów, dziennikarzy oraz wszystkie osoby, chcące prawidłowo postrzegać i faktycznie rozumieć futbol, a także pragnące zdobyć prawdziwie merytoryczną wiedzę.

czytaj dalej...

2015
16
paźd.

Jesteśmy Partnerami "Obozu szkoleniowego dla profesjonalnych bramkarzy piłki nożnej"

Dodane 16.10.2015 przez TrainerPRO

 

Kilka tygodni temu odbyły się premierowe warsztaty, noszące miano "Bramkarz jako ważna część zespołu". W rolę Prelegenta podczas szkolenia wcielił się nasz Współpracownik - Rafał Skórski. Dziś chcemy poinformować o inicjatywie Trenera Skórskiego, której Partnerem została marka TrainerPRO. Wspieramy z przekonaniem "Obóz szkoleniowy dla profesjonalnych bramkarzy piłki nożnej". Wszelkie istotne informacje znajdują się w rozwinięciu artykułu.
 

czytaj dalej...

2015
8
paźd.

Polski Związek Piłkarzy został Partnerem marki TrainerPRO

Dodane 08.10.2015 przez TrainerPRO

 

W ostatnich tygodniach zapowiadaliśmy kolejne partnerstwa marki TrainerPRO. Faktycznie, mamy w zanadrzu kilka niezwykle interesujących kooperacji, o których sukcesywnie będziemy informować jesienną porą. Zaczynamy od prezentacji Partnera Wspierającego. Od dzisiaj do tego grona należy Polski Związek Piłkarzy!

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 25 ... 27 ... 29 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo