Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
12
grudnia

Konkurs z okazji roku funkcjonowania marki TrainerPRO

Dodane 12.12.2015 przez TrainerPRO

 

Wielokrotnie podkreślaliśmy już, że data 1 grudnia 2014 na zawsze wywoływać będzie u nas szczególne skojarzenia. To właśnie tego dnia oficjalnie rozpoczęła działalność marka TrainerPRO. A to oznacza, że jedenaście dni temu świętowaliśmy pierwsze urodziny agencji analityczno-doradczej. Zgodnie z poczynionymi zapowiedziami, celebrę tego wyjątkowego w naszych dziejach wydarzenia rozciągamy na cały grudzień. Naszą radość prezentujemy na różne sposoby, dziś rozpoczynając "Konkurs urodziny". Zapraszamy do rywalizacji!

czytaj dalej...

2015
10
grudnia

Warsztaty, spotkania - edukacja w 2016 roku

Dodane 10.12.2015 przez TrainerPRO

 

Wielkimi krokami zbliża się rok 2016, a marka TrainerPRO już od dawna snuje plany, dotyczące wydarzeń szkoleniowych w nadchodzących dwunastu miesiącach. Zamierzamy organizować warsztaty o różnej tematyce, spotkania w ramach programu "Edukacja Trenerów według TrainerPRO", a także proponujemy szkolenia indywidualne. Więcej informacji przekazujemy w poniższym tekście.

czytaj dalej...

2015
8
grudnia

Nowe usługi dla Trenerów

Dodane 08.12.2015 przez TrainerPRO

 

Ogromną zaletę marki TrainerPRO stanowi doskonała znajomość problematyki pracy Trenera, potrzeb pojawiających się w zakresie szkoleniowej profesji oraz dostarczanie narzędzi do rozwiązywania trenerskich łamigłówek. Rozszerzając paletę możliwości, od dziś udostępniamy kolejne dwie usługi dla Trenerów. Nowe świadczenia noszą nazwę "Polecanie Trenera do sztabu szkoleniowego" oraz "Pomoc w skompletowaniu sztabu szkoleniowego".
 

czytaj dalej...

2015
5
grudnia

Świetne promocje dla Trenerów i Klubów

Dodane 05.12.2015 przez TrainerPRO

 

Przed kilkoma dniami przedstawiony został harmonogram wydarzeń, uświetniających jubileusz pierwszych urodzin marki TrainerPRO. Na piąty dzień grudnia wyznaczyliśmy przedstawienie nowych promocji dla Trenerów oraz Klubów. Naturalnie, dotrzymujemy słowa, a szczegółowe przywileje opisujemy w rozwinięciu tekstu.
 

czytaj dalej...

2015
2
grudnia

W grudniu świętujemy pierwsze urodziny

Dodane 02.12.2015 przez TrainerPRO

 

Przyznam uczciwie. Nie cierpię modnych dzisiaj haseł-wytrychów, wynoszonych pełnymi garściami z korporacyjnych pomieszczeń, a przenoszonych do nawet najodleglejszych ideologicznie płaszczyzn społecznych oraz dialogów. Wypowiadający pustosłowie próbują pławić się we własnej pseudomądrości, a faktycznie narażają na śmieszność. Punktów na skali inteligencji nie dodają również płytkie oraz błędnie użyte frazy motywacyjne. "Niemożliwe nie istnieje". Wyświechtany slogan - dokładnie tak zazwyczaj myślę w "pierwszym tempie". Tyle że akurat w moim przypadku, przypadku całego zespołu marki TrainerPRO, niemożliwe faktycznie nie istnieje.

W ten sposób swój artykuł rozpoczął Marcin Gabor - pomysłodawca, założyciel i osoba zarządzająca agencją analityczno-doradczą. Okazja jest znakomita, gdyż 1 grudnia 2014 roku marka TrainerPRO zainaugurowała działalność, więc wczoraj obchodziliśmy pierwsze urodziny. Na lekturę dalszej części tekstu zapraszamy do rozwinięcia.

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo