Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2016
24
marca

Ruszają warsztaty "Profesjonalna droga do zawodu Trenera" - Warszawa (11.06)

Dodane 24.03.2016 przez TrainerPRO

 

W Polsce co roku przybywa osób z uprawnieniami trenerskimi. Jednak zdecydowana większość szczęśliwych nuworyszy wchodzi w profesję szkoleniową absolutnie nieprzygotowana. Każde dwanaście miesięcy przynosi również poszerzenie grona kandydatów na szkoleniowców - szukających po omacku właściwej drogi do poczynienia pierwszych kroków i ostatecznie decydujących się na tę trudną podróż, ale też w końcowym rozrachunku odstępujących od powzięcia pozytywnego postanowienia. Z powodu licznych pytań bez odpowiedzi czy wątpliwości rodzących niepewność. Marka TrainerPRO - jako pierwsza w Polsce - wychodzi naprzeciw opisywanej powyżej problematyce, wprowadzając "System wsparcia przyszłych Trenerów". Ważną część autorskiego programu stanowią warsztaty "Profesjonalna droga do zawodu Trenera", które w 2016 roku otwarte są dla wszystkich chętnych!

czytaj dalej...

2016
21
marca

Profesjonalne statywy KARO SportSystems jako Usługa Partnerska!

Dodane 21.03.2016 przez TrainerPRO

 

Z przyjemnością informujemy o kolejnym niezwykle istotnym posunięciu marki TrainerPRO. Na mocy rozpoczętej współpracy z niemiecką firmą KARO SportSystems oferujemy - w ramach "Usługi Partnerskiej" dla Klubów i Trenerów - profesjonalne statywy wraz z kamerą, służące do nagrywania jednostek treningowych oraz meczów z odpowiedniej perspektywy. Perspektywy umożliwiającej fachową analizę.

czytaj dalej...

2016
17
marca

Marka TrainerPRO rozbudowuje pozycję pioniera!

Dodane 17.03.2016 przez TrainerPRO

 

Pracowaliśmy na ten moment bardzo długo. Marcin Gabor, będący mózgiem operacji pod tytułem TrainerPRO, wykoncypował całokształt projektu, wnikliwie przygotowując każdy szczegół. Damian Ogłaza, czyli informatyczny maestro, przełożył wymagania Trenera Gabora na język programistyczny. Dziś możemy już oficjalnie ogłosić otwarcie kolejnego rozdziału w historii naszej agencji - została przeprowadzona restrukturyzacja usług dla Trenerów, zostały dołożone absolutnie nowe i autorskie świadczenia, a dodatkowo wdrażamy bezprecedensowy program wspierania osób, które dopiero zamierzają wejść na drogę szkoleniową. To nie jeden, lecz trzy kroki w rozwoju marki.

czytaj dalej...

2016
17
marca

Marcin Gabor prowadził wykład w Zabrzu

Dodane 17.03.2016 przez TrainerPRO

 

Na bazie współpracy marki TrainerPRO oraz Podokręgu Zabrze (Śląski Związek Piłki Nożnej) zorganizowana została - w dniu 14 marca - konferencja szkoleniowa dla Trenerów, skupionych właśnie w największym polskim podokręgu piłkarskim. Rolę prelegenta przejął Marcin Gabor, prezentujący autorskie spojrzenie na piłkę nożną.

czytaj dalej...

2016
10
marca

Komunikacja w zawodzie Trenera oczami... Trenera

Dodane 10.03.2016 przez TrainerPRO

 

Budowanie relacji, sposób porozumiewania, przekaz - to czynniki niezwykle ważne w zawodzie trenerskim. Sebastian Szweda, piastujący funkcję Współpracownika ds. sportowych marki TrainerPRO, przyjrzał się zagadnieniu komunikacji z własnej perspektywy. Perspektywy młodego Trenera, który do niedawna sam był Piłkarzem.

czytaj dalej...

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo