Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2016
18
kwietnia

Grupa Goal.pl została Głównym Partnerem Medialnym marki TrainerPRO

Dodane 18.04.2016 przez TrainerPRO

 

Niestandardowe i profesjonalne działania marki TrainerPRO cieszą się dużym uznaniem, dlatego coraz więcej podmiotów wspiera nasze przedsięwzięcie. Dzisiaj z radością informujemy, że grupa Goal.pl (wraz z portalem o tej samej nazwie) została Głównym Partnerem Medialnym naszej agencji w obszarze internetowym. Dodatkowo serwis Bundesliga.goal.pl otrzymał status Partnera Wspierającego. Ciesząc się z inauguracji współpracy, zachęcamy do regularnego odwiedzania serwisów z grupy naszego nowego Partnera.
 

czytaj dalej...

2016
12
kwietnia

Współpraca z marką TrainerPRO oczami Trenerów

Dodane 12.04.2016 przez TrainerPRO

 

W ciągu kilkunastu miesięcy funkcjonowania zgłosiło się do nas bardzo wielu Trenerów, ciekawych nowatorskiej idei marki TrainerPRO, a także poszukujących profesjonalnej drogi trenersko-szkoleniowego rozwoju. Liczne grono osób faktycznie rozpoczęło z namii kooperację, korzystając ze świadczeń agencji w przeróżnych konfiguracjach. Dzisiaj przedstawiamy krótkie wypowiedzi na temat dotychczasowego współdziałania, formułowane przez Trenerów doskonale znających realia współpracy.

czytaj dalej...

2016
6
kwietnia

Pomagamy Trenerom wyjeżdżać na staże szkoleniowe - Trenerzy podsumowują współpracę

Dodane 06.04.2016 przez TrainerPRO

 

"Pomoc w organizacji stażu trenerskiego" - taką nazwę nosi jedna z najpopularniejszych Usług Fakultatywnych. Ze świadczenia mogą korzystać zarówno Trenerzy zarejestrowani w bazie danych (dostęp do Klubów z najwyższej klasy rozgrywkowej, skrócone procedury, wysoki rabat), jak i szkoleniowcy nie współpracujący na stałe z marką TrainerPRO. Oferujemy organizację hospitacji - w Klubach, Akademiach piłkarskich oraz Szkołach sportowych - zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Kilku z Trenerów poprosiliśmy o podsumowanie wyjazdów.

czytaj dalej...

2016
26
marca

Głęboko przeżytych Świąt Wielkanocnych

Dodane 26.03.2016 przez TrainerPRO

 

Wielkanoc. Wielkie chwile, głębokie przemiany. Czy na pewno? Czy dziś komercja nie zastępuje Świąt? Pędzący świat, zmieniająca się nie zawsze pozytywnie mentalność, konieczność dążenia do nowoczesności za wszelką cenę - niestety, wiele wartości odsuwa się w cień. Czy z drugiej strony tradycyjne przywiązanie do długich dni świątecznych przygotowań domu (a nie serca), potraw (a nie umysłu), nie przesłania prawdziwego sensu tego ważnego czasu?

Powyższe słowa poddajemy każdemu pod rozwagę, jednocześnie życząc głębokiego przeżywania tajemnicy Zmartwychwstanie Jezusa, cudownej rodzinnej atmosfery, ciepłego traktowania bliskich, otwarcia na drugiego człowieka oraz refleksji szczerej względem siebie. Niech wielkanocny czas doda otuchy potrzebującym, przyda wiary nieszczęśliwie wątpiącym, zaś dręczące problemy okażą się przejściowymi. Oby ludzie stali się lepsi, bardziej refleksyjni, otwarci oraz wyrozumiali. Wesołych Świąt!
 


2016
24
marca

Ruszają warsztaty "Profesjonalna droga do zawodu Trenera" - Warszawa (11.06)

Dodane 24.03.2016 przez TrainerPRO

 

W Polsce co roku przybywa osób z uprawnieniami trenerskimi. Jednak zdecydowana większość szczęśliwych nuworyszy wchodzi w profesję szkoleniową absolutnie nieprzygotowana. Każde dwanaście miesięcy przynosi również poszerzenie grona kandydatów na szkoleniowców - szukających po omacku właściwej drogi do poczynienia pierwszych kroków i ostatecznie decydujących się na tę trudną podróż, ale też w końcowym rozrachunku odstępujących od powzięcia pozytywnego postanowienia. Z powodu licznych pytań bez odpowiedzi czy wątpliwości rodzących niepewność. Marka TrainerPRO - jako pierwsza w Polsce - wychodzi naprzeciw opisywanej powyżej problematyce, wprowadzając "System wsparcia przyszłych Trenerów". Ważną część autorskiego programu stanowią warsztaty "Profesjonalna droga do zawodu Trenera", które w 2016 roku otwarte są dla wszystkich chętnych!

czytaj dalej...

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo