Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2016
1
lipca

Pakiety edukacyjne - nowa propozycja marki TrainerPRO

Dodane 01.07.2016 przez TrainerPRO

 

Marka TrainerPRO - od początku obecności na rynku - sukcesywnie poszerza ofertę wydarzeń edukacyjnych. Część z nich programowo jest przeznaczona dla Trenerów funkcjonujących w ramach programu "Edukacja Trenerów według TrainerPRO", a także osób chętnych do wejścia na szkoleniową drogę - korzystających z "Systemu wsparcia przyszłych Trenerów". Jednak w 2016 roku otworzyliśmy ofertę warsztatową dla wszystkich chętnych, aby każdy mógł podnosić wiedzę. Od dziś obowiązują również Pakiety edukacyjne, pozwalające pozyskać karnety na uczestnictwo w szkoleniach. Takie rozwiązanie oznacza dużą oszczędność!

czytaj dalej...

2016
20
czerwca

Kolejna odsłona warsztatów "Profesjonalna droga do zawodu Trenera" - Kraków (19.09)

Dodane 20.06.2016 przez TrainerPRO

 

W Polsce co roku przybywa osób z uprawnieniami trenerskimi. Jednak zdecydowana większość nowicjuszy tego zawodu wchodzi w profesję szkoleniową absolutnie nieprzygotowana. Każde dwanaście miesięcy przynosi również poszerzenie grona kandydatów na szkoleniowców - szukających po omacku właściwej drogi do poczynienia pierwszych kroków i ostatecznie decydujących się na tę trudną podróż, ale też w końcowym rozrachunku odstępujących od powzięcia pozytywnego postanowienia. Z powodu licznych pytań bez odpowiedzi czy wątpliwości rodzących niepewność. Marka TrainerPRO - jako pierwsza w Polsce - wychodzi naprzeciw opisywanej powyżej problematyce, wprowadzając "System wsparcia przyszłych Trenerów". Ważną część autorskiego programu stanowią warsztaty "Profesjonalna droga do zawodu Trenera", które w 2016 roku otwarte są dla wszystkich chętnych!

czytaj dalej...

2016
20
maja

"Spotkanie warsztatowe Trenerów" - platforma wymiany wiedzy i doświadczeń

Dodane 20.05.2016 przez TrainerPRO

 

Autorski program "Edukacja Trenerów według TrainerPRO" bazuje na kompleksowych i komplementarnych rozwiązaniach, wspierających wielostopniowy rozwój Trenerów, podnoszenie szerokich kompetencji oraz profesjonalizację pracy. Szansa harmonijnego i sukcesywnego progresu stoi otworem tylko dla Trenerów zarejestrowanych w bazie danych marki TrainerPRO. Jednak tymczasowo postanowiliśmy otworzyć dla wszystkich zainteresowanych część składową projektu, czyli wydarzenia edukacyjne. Jedno z nich realizowane jest nominalnie w ramach programu edukacyjnego pod numerem 13 i nosi nazwę "Spotkania warsztatowe Trenerów". I (pierwszy) stopień odbędzie się 8 sierpnia w Krakowie.

czytaj dalej...

2016
16
maja

Staż szkoleniowy dla Trenerów Bramkarzy

Dodane 16.05.2016 przez TrainerPRO

 

Marka TrainerPRO na bieżąco oferuje możliwość - w ramach Usługi Fakultatywnej o nazwie "Pomoc w organizacji stażu trenerskiego" - hospitacji w Klubach i Akademiach na terenie Polski oraz innych krajów europejskich. Oferta skierowana jest do Trenerów różnych specjalizacji (Pierwszy Trener, Drugi Trener, Trener Bramkarzy), a także wszystkich kategorii wiekowych. Wszelkie staże układane zostają na podstawie preferencji wyartykułowanych przez Trenerów, zaś o wsparcie w organizacji takiego przedsięwzięcia można wnioskować na bieżąco. Dzisiaj prezentujemy za to propozycję odbycia stażu, skrojoną na miarę dla Trenerów Bramkarzy. Przez kilka dni można trafić pod skrzydła Trenera Rafała Skórskiego.

czytaj dalej...

2016
4
maja

"Polecanie Trenera do Klubu" - notujemy duże zainteresowanie nowymi szkoleniowcami

Dodane 04.05.2016 przez TrainerPRO

 

System "Planowego doboru Trenerów" - opracowany przez markę TrainerPRO, a będący jednym z czterech filarów działalności agencji - tworzy skomplikowaną kombinację licznych świadczeń oraz działań strukturalnych. Temu kompleksowemu zagadnieniu poświęcimy osobny artykuł, jednak dzisiaj skupiamy się na usłudze pod tytułem "Polecanie Trenera do Klubu". Otrzymujemy od szkoleniowców wiele zapytań w tym temacie, zaś dzisiaj przedstawiamy aktualny stan rzeczy.

czytaj dalej...

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo