Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2016
15
sierpnia

"Spotkanie warsztatowe Trenerów" - platforma wymiany wiedzy i doświadczeń (Katowice, 31.10)

Dodane 15.08.2016 przez TrainerPRO

 

Autorski program "Edukacja Trenerów według TrainerPRO" bazuje na kompleksowych i komplementarnych rozwiązaniach, wspierających wielostopniowy rozwój Trenerów, podnoszenie szerokich kompetencji oraz profesjonalizację pracy. Szansa harmonijnego i sukcesywnego progresu stoi otworem tylko dla Trenerów zarejestrowanych w bazie danych marki TrainerPRO. Jednak tymczasowo postanowiliśmy otworzyć dla wszystkich zainteresowanych część składową projektu, czyli wydarzenia edukacyjne. Jedno z nich realizowane jest nominalnie w ramach programu edukacyjnego pod numerem 13 i nosi nazwę "Spotkania warsztatowe Trenerów". I (pierwszy) stopień zaplanowaliśmy 31 października w Katowicach.

czytaj dalej...

2016
1
lipca

Pakiety edukacyjne - nowa propozycja marki TrainerPRO

Dodane 01.07.2016 przez TrainerPRO

 

Marka TrainerPRO - od początku obecności na rynku - sukcesywnie poszerza ofertę wydarzeń edukacyjnych. Część z nich programowo jest przeznaczona dla Trenerów funkcjonujących w ramach programu "Edukacja Trenerów według TrainerPRO", a także osób chętnych do wejścia na szkoleniową drogę - korzystających z "Systemu wsparcia przyszłych Trenerów". Jednak w 2016 roku otworzyliśmy ofertę warsztatową dla wszystkich chętnych, aby każdy mógł podnosić wiedzę. Od dziś obowiązują również Pakiety edukacyjne, pozwalające pozyskać karnety na uczestnictwo w szkoleniach. Takie rozwiązanie oznacza dużą oszczędność!

czytaj dalej...

2016
22
czerwca

Warsztaty „Psychologia sportu wsparciem Trenera i pomocą dla Trenera” - Łódź (05.09)

Dodane 22.06.2016 przez TrainerPRO

 

Nowoczesny Trener powinien posiąść szereg istotnych kompetencji, potrzebnych do fachowego wykonywania pracy trenersko-szkoleniowej. Pełny zestaw koniecznych kompetencji precyzyjnie omawiamy podczas warsztatów o nazwie "Profesjonalna droga do zawodu Trenera", natomiast dzisiaj skupimy się na jednym z przymiotów - psychologii. Szeroka wiedza z zakresu psychologii sportu pozwala właściwie oddziaływać na piłkarzy, sztab współpracowników, działaczy, dziennikarzy i kibiców. Ale to tylko połowa korzyści, płynących ze znajomości zagadnienia. Marka TrainerPRO mocno akcentuje również drugi z obszarów wykorzystania psychologii przez Trenera, czyli pracę z samym sobą. Traktowana powszechnie po macoszemu tematyka kompletuje ideę warsztatów pod tytułem "Psychologia sportu wsparciem Trenera i pomocą dla Trenera". Do roli prelegenta podczas tego wydarzenia zaprosiliśmy Psychologa sportu, Pawła Drużka.

czytaj dalej...

2016
20
czerwca

Kolejna odsłona warsztatów "Profesjonalna droga do zawodu Trenera" - Kraków (19.09)

Dodane 20.06.2016 przez TrainerPRO

 

W Polsce co roku przybywa osób z uprawnieniami trenerskimi. Jednak zdecydowana większość nowicjuszy tego zawodu wchodzi w profesję szkoleniową absolutnie nieprzygotowana. Każde dwanaście miesięcy przynosi również poszerzenie grona kandydatów na szkoleniowców - szukających po omacku właściwej drogi do poczynienia pierwszych kroków i ostatecznie decydujących się na tę trudną podróż, ale też w końcowym rozrachunku odstępujących od powzięcia pozytywnego postanowienia. Z powodu licznych pytań bez odpowiedzi czy wątpliwości rodzących niepewność. Marka TrainerPRO - jako pierwsza w Polsce - wychodzi naprzeciw opisywanej powyżej problematyce, wprowadzając "System wsparcia przyszłych Trenerów". Ważną część autorskiego programu stanowią warsztaty "Profesjonalna droga do zawodu Trenera", które w 2016 roku otwarte są dla wszystkich chętnych!

czytaj dalej...

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo