Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2016
16
sierpnia

"Bramkarz jako ważna część zespołu" - tym razem warsztaty odbędą się w Katowicach (21.10)

Dodane 16.08.2016 przez TrainerPRO

 

W ramach autorskiego przedsięwzięcia marki TrainerPRO pod nazwą "Edukacja Trenerów według TrainerPRO" został przewidziany szereg projektów, mających na celu wielostopniowy rozwój szkoleniowców, podniesienie wielorakich kompetencji oraz profesjonalizację pracy. Agencja analityczno-doradcza postrzega współpracę z każdym Trenerem jako proces, obliczony na wieloletnie wsparcie w różnych aspektach. Tylko w ten sposób istnieje możliwość osiągnięcia harmonijnego i obejmującego liczne obszary progresu. Jednym z niezwykle istotnych punktów programu edukacyjnego jest ten oznaczony numerem 3, a tytułowany "Wydarzenia przeznaczone tylko dla zarejestrowanych Trenerów". Wśród wielu proponowanych spotkań uwzględniliśmy także "Warsztaty z Trenerem Bramkarzy". W 2016 roku otworzyliśmy szkolenie dla wszystkich chętnych!

czytaj dalej...

2016
15
sierpnia

XIII edycja warsztatów "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" - spotkanie w Opolu (21-22.11)

Dodane 15.08.2016 przez TrainerPRO

 

Chcecie poszerzać wiedzę i horyzonty w obszarze piłki nożnej? Odczuwacie niedosyt związany z niewystarczającym dostępem do faktycznie fachowych informacji? Zdajecie sobie sprawę z mankamentów w rozumieniu taktyki? A może pragniecie uporządkować świadomość piłkarską i budować własną drogę postrzegania tej trudnej dyscypliny sportu? Zapewne przynajmniej na jedno z powyższych pytań odpowiedzieliście pozytywnie. A to znak, że warsztaty piłkarskie Marcina Gabora pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" powinny znaleźć się w Waszym kalendarzu.

czytaj dalej...

2016
15
sierpnia

"Spotkanie warsztatowe Trenerów" - platforma wymiany wiedzy i doświadczeń (Katowice, 31.10)

Dodane 15.08.2016 przez TrainerPRO

 

Autorski program "Edukacja Trenerów według TrainerPRO" bazuje na kompleksowych i komplementarnych rozwiązaniach, wspierających wielostopniowy rozwój Trenerów, podnoszenie szerokich kompetencji oraz profesjonalizację pracy. Szansa harmonijnego i sukcesywnego progresu stoi otworem tylko dla Trenerów zarejestrowanych w bazie danych marki TrainerPRO. Jednak tymczasowo postanowiliśmy otworzyć dla wszystkich zainteresowanych część składową projektu, czyli wydarzenia edukacyjne. Jedno z nich realizowane jest nominalnie w ramach programu edukacyjnego pod numerem 13 i nosi nazwę "Spotkania warsztatowe Trenerów". I (pierwszy) stopień zaplanowaliśmy 31 października w Katowicach.

czytaj dalej...

2016
1
lipca

Pakiety edukacyjne - nowa propozycja marki TrainerPRO

Dodane 01.07.2016 przez TrainerPRO

 

Marka TrainerPRO - od początku obecności na rynku - sukcesywnie poszerza ofertę wydarzeń edukacyjnych. Część z nich programowo jest przeznaczona dla Trenerów funkcjonujących w ramach programu "Edukacja Trenerów według TrainerPRO", a także osób chętnych do wejścia na szkoleniową drogę - korzystających z "Systemu wsparcia przyszłych Trenerów". Jednak w 2016 roku otworzyliśmy ofertę warsztatową dla wszystkich chętnych, aby każdy mógł podnosić wiedzę. Od dziś obowiązują również Pakiety edukacyjne, pozwalające pozyskać karnety na uczestnictwo w szkoleniach. Takie rozwiązanie oznacza dużą oszczędność!

czytaj dalej...

2016
22
czerwca

Warsztaty „Psychologia sportu wsparciem Trenera i pomocą dla Trenera” - Łódź (05.09)

Dodane 22.06.2016 przez TrainerPRO

 

Nowoczesny Trener powinien posiąść szereg istotnych kompetencji, potrzebnych do fachowego wykonywania pracy trenersko-szkoleniowej. Pełny zestaw koniecznych kompetencji precyzyjnie omawiamy podczas warsztatów o nazwie "Profesjonalna droga do zawodu Trenera", natomiast dzisiaj skupimy się na jednym z przymiotów - psychologii. Szeroka wiedza z zakresu psychologii sportu pozwala właściwie oddziaływać na piłkarzy, sztab współpracowników, działaczy, dziennikarzy i kibiców. Ale to tylko połowa korzyści, płynących ze znajomości zagadnienia. Marka TrainerPRO mocno akcentuje również drugi z obszarów wykorzystania psychologii przez Trenera, czyli pracę z samym sobą. Traktowana powszechnie po macoszemu tematyka kompletuje ideę warsztatów pod tytułem "Psychologia sportu wsparciem Trenera i pomocą dla Trenera". Do roli prelegenta podczas tego wydarzenia zaprosiliśmy Psychologa sportu, Pawła Drużka.

czytaj dalej...

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo