Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2016
10
listopada

"Edukacja Trenerów według TrainerPRO" widziana oczami Uczestnika programu

Dodane 10.11.2016 przez TrainerPRO

 

Kilkunastu Trenerów - pracujących na bardzo różnych poziomach rozgrywkowych i w odmiennych kategoriach wiekowych - korzysta bardzo regularnie ze wsparcia w ramach systemu pod nazwą "Edukacja Trenerów według TrainerPRO". Autorski program Marcina Gabora jest obliczony na długofalową oraz indywidualną współpracę z każdym zaangażowanym szkoleniowcem, prowadzącą w perspektywie do wielopłaszczyznowego rozwoju trenerskiego, podnoszenia szerokich kompetencji, a także profesjonalizacji codziennej pracy. Jednym z najbardziej konsekwentnych Trenerów jest Pan Norbert Kozyra, który relacjonuje swoje doświadczenia ze współpracy.

czytaj dalej...

2016
3
listopada

Organizujemy staże szkoleniowe - Trener dzieli się wrażeniami

Dodane 03.11.2016 przez TrainerPRO

 

Jedną z najpopularniejszych Usług Fakultatywnych marki TrainerPRO pozostaje niezmiennie "Pomoc w organizacji stażu trenerskiego". Wspieramy zainteresowanych Trenerów oraz przyszłych Trenerów w wyjazdach, poszerzających horyzonty trenersko-szkoleniowe oraz wspomagających proces edukacji. Organizujemy hospitacje zarówno w Klubach i Akademiach na terenie Polski, jak również innych krajach europejskich. Dla naszej agencji nie liczy się nazwa Klubu, ani jego historia, lecz fachowość pracy szkoleniowej oraz profesjonalizm. Niedawno na stażu w pierwszej drużynie Radomiaka Radom przebywał Pan Norbert Kozyra - jeden z Trenerów współpracujących z TrainerPRO. Poniżej znajduje się podsumowanie autorstwa szkoleniowca.

czytaj dalej...

2016
3
paźd.

XIII edycja warsztatów "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" - spotkanie w Poznaniu (03-04.12)

Dodane 03.10.2016 przez TrainerPRO

 

Chcecie poszerzać wiedzę i horyzonty w obszarze piłki nożnej? Odczuwacie niedosyt związany z niewystarczającym dostępem do faktycznie fachowych informacji? Zdajecie sobie sprawę z mankamentów w rozumieniu taktyki? A może pragniecie uporządkować świadomość piłkarską i budować własną drogę postrzegania tej trudnej dyscypliny sportu? Zapewne przynajmniej na jedno z powyższych pytań odpowiedzieliście pozytywnie. A to znak, że warsztaty piłkarskie Marcina Gabora pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" powinny znaleźć się w Waszym kalendarzu.

czytaj dalej...

2016
28
września

"Profesjonalna droga do zawodu Trenera" - tym razem Katowice (10.12)

Dodane 28.09.2016 przez TrainerPRO

 

W Polsce co roku przybywa osób z uprawnieniami trenerskimi. Jednak zdecydowana większość nowicjuszy tego zawodu wchodzi w profesję szkoleniową absolutnie nieprzygotowana. Każde dwanaście miesięcy przynosi również poszerzenie grona kandydatów na szkoleniowców - szukających po omacku właściwej drogi do poczynienia pierwszych kroków i ostatecznie decydujących się na tę trudną podróż, ale też w końcowym rozrachunku odstępujących od powzięcia pozytywnego postanowienia. Z powodu licznych pytań bez odpowiedzi czy wątpliwości rodzących niepewność. Marka TrainerPRO - jako pierwsza w Polsce - wychodzi naprzeciw opisywanej powyżej problematyce, wprowadzając "System wsparcia przyszłych Trenerów". Ważną część autorskiego programu stanowią warsztaty "Profesjonalna droga do zawodu Trenera", które w 2016 roku otwarte są dla wszystkich chętnych. Po Warszawie i Krakowie, teraz czas na spotkanie w Katowicach!

czytaj dalej...

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo