Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
15
stycznia

Które role trenerskie są wśród Was najpopularniejsze?

Dodane 15.01.2015 przez TrainerPRO

 

Od począku istnienia marki TrainerPRO współpracujemy z Trenerami na bazie rejestracji w bazie danych. Obecnie oferujemy możliwość wypełnienia Arkusza Informacyjnego dla czterech ról szkoleniowych. Dziś przedstawiamy pierwsze zestawienie procentowe ich popularności wśród Trenerów.

czytaj dalej...

2015
11
stycznia

Nieudolne zarządzanie Klubem na przykładzie Korony Kielce

Dodane 11.01.2015 przez TrainerPRO

 

Kilkanaście dni wstecz najbardziej medialnym Klubem w Polsce - z dnia na dzień - stała się Korona Kielce. Niestety, popularność zawdzięcza wieloletniemu nieudolnemu zarządzaniu i próbie obarczenia winą innych. A pretekstem stała się decyzja Rady Miasta o nieprzyznaniu dotacji w niebagatelnej kwocie 7,8 miliona złotych. Zmarnowane lata dziś wychodzą na światło dzienne.

czytaj dalej...

2015
8
stycznia

Edukacja Trenerów według TrainerPRO

Dodane 08.01.2015 przez TrainerPRO

 

Niezwykle ważnym statutowo aspektem współpracy Trenerów z marką TrainerPRO jest wielostopniowy rozwój szkoleniowców oraz profesjonalizacja ich pracy. Na ten złożony proces składa się mnóstwo czynników, połączonych ze sobą merytorycznie oraz tworzących idealną całość. W dzisiejszym tekście przedstawimy poszczególne elementy, mające za zadanie w perspektywie kilku lat pomóc Trenerowi, który zwiąże się z agencją analityczno-doradczą.

czytaj dalej...

2015
6
stycznia

IX edycja warsztatów piłkarskich pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa"

Dodane 06.01.2015 przez TrainerPRO

 

Przed nami już IX edycja szkoleń prowadzonych przez Marcina Gabora. Tradycyjnie, zapraszamy serdecznie trenerów, dyrektorów sportowych, klubowych włodarzy, scoutów, piłkarzy, menedżerów, dziennikarzy oraz wszystkich osób, pragnących zgłębić tajniki prawdziwie fachowego postrzegania piłki nożnej. Kolejna odsłona szkoleń odbędzie się w dniach 27-28.02 w Krakowie.

czytaj dalej...

2015
1
stycznia

Rafał Skórski dołączył do zespołu marki TrainerPRO

Dodane 01.01.2015 przez TrainerPRO

 

Spoglądając na kartki kalendarza, nie da się zbyć milczeniem faktu, iż to właśnie dziś rozpoczął się kolejny rok. A skoro dochodzimy do powyższej konkluzji, to warto przypomnieć, że od 1 stycznia 2015 roku marka TrainerPRO rozpoczyna współpracę z Trenerami Bramkarzy. Człowiekiem, który dla agencji analityczno-doradczej będzie weryfikował szkoleniowców, jest Rafał Skórski.

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo