Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
6
stycznia

IX edycja warsztatów piłkarskich pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa"

Dodane 06.01.2015 przez TrainerPRO

 

Przed nami już IX edycja szkoleń prowadzonych przez Marcina Gabora. Tradycyjnie, zapraszamy serdecznie trenerów, dyrektorów sportowych, klubowych włodarzy, scoutów, piłkarzy, menedżerów, dziennikarzy oraz wszystkich osób, pragnących zgłębić tajniki prawdziwie fachowego postrzegania piłki nożnej. Kolejna odsłona szkoleń odbędzie się w dniach 27-28.02 w Krakowie.

czytaj dalej...

2015
1
stycznia

Rafał Skórski dołączył do zespołu marki TrainerPRO

Dodane 01.01.2015 przez TrainerPRO

 

Spoglądając na kartki kalendarza, nie da się zbyć milczeniem faktu, iż to właśnie dziś rozpoczął się kolejny rok. A skoro dochodzimy do powyższej konkluzji, to warto przypomnieć, że od 1 stycznia 2015 roku marka TrainerPRO rozpoczyna współpracę z Trenerami Bramkarzy. Człowiekiem, który dla agencji analityczno-doradczej będzie weryfikował szkoleniowców, jest Rafał Skórski.

czytaj dalej...

2014
24
grudnia

Piękny czas Bożego Narodzenia

Dodane 24.12.2014 przez TrainerPRO

 

Na ten wyjątkowy okres Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. Spokoju wewnętrznego, tak potrzebnego w każdym momencie życia. Radości z nadejścia Dzieciątka Jezus, bowiem ten fakt daje nadzieję na lepsze jutro. Zatrzymania życiowego pędu w rodzinnym gronie, by wreszcie ze sobą rozmawiać, a nie tylko przebywać. Życzymy również sporej dozy refleksji nad tym, co minione, oraz tym, co nadchodzące. A ponadto nieprzebranych pokładów zdrowia, bez którego wszystko staje się drugorzędne. Wesołych Świąt!


2014
23
grudnia

Od 1 stycznia pomagamy również Trenerom Bramkarzy!

Dodane 23.12.2014 przez TrainerPRO

 

Marka TrainerPRO rozszerza współpracę ze szkoleniowcami o kolejną rolę - od 1 stycznia 2015 roku oficjalnie zainaugurujemy pomoc świadczoną Trenerom Bramkarzy. To ważny krok w rozwoju agencji i cieszymy się, że już w drugim miesiącu działalności otwieramy się dla tej grupy zawodowej. Z okazji premiery, w styczniu oferujemy aż 20% rabatu na rejestrację w bazie danych!

czytaj dalej...

2014
21
grudnia

Dlaczego trener Klopp w Polsce nie zrobiłby kariery?

Dodane 21.12.2014 przez TrainerPRO

 

 Gdyby Jürgen Klopp urodził się w Polsce, a jego historia szkoleniowa potoczyła się w podobny sposób, nie miałby szansy na długotrwałe zaistnienie w piłce nożnej. Dlaczego? Odpowiedzi udzielimy w dalszej części tekstu. Rozpocznijmy jednak od smutnej konkluzji – praca Trenera w rodzimym futbolu przybiera charakter zadania niewdzięcznego, niesprawiedliwie ocenianego, odbywającego się pod niezrozumiałą presją czasu i praktycznie skazanego na przedwczesne przymusowe zakończenie. Ów problem jest niezwykle złożony i głęboki, a do przeprowadzania zmian potrzebne jest uzyskanie prawidłowej świadomości w środowisku piłkarskim. Z tego tytułu, na łamach oficjalnej strony marki TrainerPRO będę tłumaczył różne zawiłości. Dziś czynię wstęp.

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo