Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2014
23
grudnia

Od 1 stycznia pomagamy również Trenerom Bramkarzy!

Dodane 23.12.2014 przez TrainerPRO

 

Marka TrainerPRO rozszerza współpracę ze szkoleniowcami o kolejną rolę - od 1 stycznia 2015 roku oficjalnie zainaugurujemy pomoc świadczoną Trenerom Bramkarzy. To ważny krok w rozwoju agencji i cieszymy się, że już w drugim miesiącu działalności otwieramy się dla tej grupy zawodowej. Z okazji premiery, w styczniu oferujemy aż 20% rabatu na rejestrację w bazie danych!

czytaj dalej...

2014
21
grudnia

Dlaczego trener Klopp w Polsce nie zrobiłby kariery?

Dodane 21.12.2014 przez TrainerPRO

 

 Gdyby Jürgen Klopp urodził się w Polsce, a jego historia szkoleniowa potoczyła się w podobny sposób, nie miałby szansy na długotrwałe zaistnienie w piłce nożnej. Dlaczego? Odpowiedzi udzielimy w dalszej części tekstu. Rozpocznijmy jednak od smutnej konkluzji – praca Trenera w rodzimym futbolu przybiera charakter zadania niewdzięcznego, niesprawiedliwie ocenianego, odbywającego się pod niezrozumiałą presją czasu i praktycznie skazanego na przedwczesne przymusowe zakończenie. Ów problem jest niezwykle złożony i głęboki, a do przeprowadzania zmian potrzebne jest uzyskanie prawidłowej świadomości w środowisku piłkarskim. Z tego tytułu, na łamach oficjalnej strony marki TrainerPRO będę tłumaczył różne zawiłości. Dziś czynię wstęp.

czytaj dalej...

2014
19
grudnia

Staże trenerskie bez tajemnic

Dodane 19.12.2014 przez TrainerPRO

 

Usługi Fakultatywne mają zadanie profesjonalizować pracę Trenerów, współpracujących z agencją TrainerPRO. Jednym z takich świadczeń jest Pomoc w organizacji stażu trenerskiego. Ten punkt oferty od początku cieszy się sporym zainteresowaniem szkoleniowców, a my zamierzamy systematycznie rozwijać zakres naszego wsparcia w tym kontekście. Porządkując zagadnienie hospitacji trenerskiej, wyjaśniamy możliwości stwarzane Trenerom.
 

czytaj dalej...

2014
17
grudnia

Zrozumieć TrainerPRO - część trzecia

Dodane 17.12.2014 przez TrainerPRO

 

Zapowiadaliśmy wczoraj rozjaśnienie zagadnienia finansowego w kontekście współpracy z marką TrainerPRO. Trzecią część odpowiedzi na pytania Trenerów w całości poświęcamy właśnie tematyce ekonomii.
 

czytaj dalej...

2014
16
grudnia

Zrozumieć TrainerPRO - część druga

Dodane 16.12.2014 przez TrainerPRO

 

Czas na kolejną serię pytań, kierowanych do agencji TrainerPRO przez Trenerów. W drugiej części ponownie koncentrujemy się na wątku merytorycznym, a już jutro dojdzie również wyjaśnienie aspektu finansowego. Tłumaczymy wszystkie detale, które są dla Was niejasne.

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo