Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
12
lutego

Żałosny bohater

Dodane 12.02.2015 przez TrainerPRO

 

Od dłuższego czasu planowałem odnieść się do historii człowieka, który latami mienił się trenerem. Hańbił przez dekady ten szlachetny zawód, stając się symbolem moralnego upadku. Ostatecznie został skazany prawomocnym wyrokiem za korupcję w piłce nożnej, co jednak nie przeszkodziło mu w wydaniu biografii i jednocześnie wcieleniu się w rolę rzutkiego celebryty. Wkrótce zostanie oficjalnie przedstawiony jako autor programu szkolenia dla Szkoły Piłkarskiej przy liceum ogólnokształcącym w Ulanowie. Janusz Wójcik zawsze może liczyć na pomoc bezmyślnej gawiedzi.

czytaj dalej...

2015
5
lutego

Klubowy folklor

Dodane 05.02.2015 przez TrainerPRO

 

Kilka tygodni temu, dokładnie 11 stycznia 2015 roku, został opublikowany tekst pod tytułem "Nieudolne zarządzanie Klubem na przykładzie Korony Kielce". Kto nie miał okazji, powinien zapoznać się ze wspomnianym artykułem, bowiem ukazuje on klasyczny brak profesjonalizmu w zarządzaniu polskimi klubami. Na końcu zadeklarowałem, że marka TrainerPRO zaoferuje pomoc w budowaniu silnej Korony. W rozwinięciu przedstawiam reakcję kieleckich działaczy.

czytaj dalej...

2015
2
lutego

Poziom młodości

Dodane 02.02.2015 przez TrainerPRO

 

"Młodości, Ty nad poziomy wylatuj" - wołał w "Odzie do Młodości" Adam Mickiewicz. Tymczasem młodzi polscy trenerzy, urodzeni na przełomie lat 70. i 80., mają dziś problem z otrzymaniem prawdziwej szansy od działaczy. Takiej, by mogli wylecieć ponad poziom niższych klas rozgrywkowych. Ciągle w cenie są przede wszystkim szkoleniowcy z dużym doświadczeniem. To im na ogół daje się większy kredyt zaufania.

czytaj dalej...

2015
28
stycznia

iGol.pl został pierwszym Partnerem Medialnym marki TrainerPRO!

Dodane 28.01.2015 przez TrainerPRO

 

Piłka nożna to sport drużynowy. Najlepszy zawodnik potrzebuje odpowiednich kolegów wokół siebie. Sztab trenerski zazwyczaj składa się z kilku osób. Pion organizacyjny klubów dzieli się na różne działy. Dlatego również marka TrainerPRO będzie pomagała w wielostopniowym rozwoju szkoleniowców, jak również profesjonalizowała Kluby, przy wsparciu serwisu iGol.pl, który został naszym nowym Partnerem Informacyjnym.

czytaj dalej...

2015
27
stycznia

Rozmowa z Marcinem Gaborem

Dodane 27.01.2015 przez TrainerPRO

 

Na łamach portalu "iGol.pl" został opublikowany najnowszy wywiad z Marcinem Gaborem, założycielem marki TrainerPRO. Trener Gabor opowiada o interesujących kwestiach, związanych z agencją analityczno-doradczą. Zatrzymuje się przy temacie długofalowej strategii działania, przekazując także przemyślenia odnośnie stosunku środowiska piłkarskiego do nowatorskiego pomysłu. Pomysłodawca marki porusza w bezpośrednich słowach niedostatki rodzimego futbolu, wskazując na przyczyny obecnego stanu rzeczy. Nie brakuje także analizy dyskomfortu pracy szkoleniowca w polskich warunkach. Zapraszamy do lektury zapisu tej niezwykle ciekawej rozmowy!
 

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo