Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
17
marca

Nowa promocja dla Trenerów

Dodane 17.03.2015 przez TrainerPRO

 

Od pewnego czasu obowiązuje bardzo ciekawa promocja dla Klubów, które skontaktują się z nami w celu podjęcia współpracy. Chcemy nagrodzić również aktywnych Trenerów, dlatego uruchamiamy ofertę specjalną dla wszystkich szkoleniowców. Do uzyskania dodatkowych profitów potrzebna jest rejestracja w bazie danych marki TrainerPRO.

czytaj dalej...

2015
11
marca

Zmiana w kadrze zespołu marki TrainerPRO

Dodane 11.03.2015 przez TrainerPRO

 

Dziś dobiegła końca współpraca marki TrainerPRO z Panem Wojciechem Bajakiem, zajmującym się sferą działań marketingowych. Personalia następcy na stanowisku Współpracownika ds. marketingu zostaną podane do publicznej wiadomości w momencie wyłonienia odpowiedniego kandydata.

czytaj dalej...

2015
9
marca

Wsparli warsztaty piłkarskie

Dodane 09.03.2015 przez TrainerPRO

 

IX edycja warsztatów piłkarskich pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" odbyła się pod koniec lutego w Krakowie. Niestandardowe przedsięwzięcie Marcina Gabora, podczas którego prelegent przedstawia autorską filozofię piłkarską oraz tłumaczy szczegółowo zagadnienia taktyczne, tradycyjnie zyskuje grono partnerów. Tym razem chcemy podziękować za pomoc w organizacji przedstawicielom firm CMI Kredyt oraz Bacówka "Biały Jeleń".

czytaj dalej...

2015
7
marca

Konkurs przeszedł do historii

Dodane 07.03.2015 przez TrainerPRO

 

Wczoraj zamknęliśmy listę zgłoszeń na drugi konkurs w dziejach marki TrainerPRO. Wszystkie opracowania zostały wnikliwie przeanalizowane, ocenione i na tej podstawie powstał rejestr osób wyróżnionych. Słowa podziękowania kierujemy do każdego Uczestnika rywalizacji - nagrodzonym dodatkowo serdecznie gratulujemy!

czytaj dalej...

2015
3
marca

Inicjatywa Klubów zostanie nagrodzona

Dodane 03.03.2015 przez TrainerPRO

 

Jednym z ideologicznych filarów marki TrainerPRO jest pomoc w profesjonalizacji Klubów. Niezwykle bogata oferta wsparcia - o komplementarnym charakterze - umożliwia podmiotom sportowym otwarcie nowego rozdziału w konkteście organizacyjnym, sportowym oraz finansowym. Gwarantujemy dostępność wszystkim Klubom od Ekstraklasy do IV ligi, ale nie przejdziemy także obojętnie wobec zdeterminowanych przedstawicieli niższej klasy rozgrywkowej. Szczególnie zaś chcemy nagrodzić włodarzy klubowych, przejawiających inicjatywę w kierunku poszukiwania profesjonalizmu. Na bazie tego przesłania przygotowaliśmy ofertę specjalną.

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo