Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
11
maja

Fubalytics – pierwsza Usługa Partnerska marki TrainerPRO

Dodane 11.05.2015 przez TrainerPRO

 

Kolejny krok w rozwoju marki TrainerPRO stał się faktem. Przedstawiamy premierową Usługę Partnerską, przeznaczoną dla Trenerów oraz Klubów. Na mocy współpracy z niemiecką firmą Fubalytics GmbH, proponujemy fachowy program do piłkarskiej analizy taktycznej o nazwie Fubalytics. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

czytaj dalej...

2015
5
maja

Licencje trenerskie - UEFA B

Dodane 05.05.2015 przez TrainerPRO

 

Przed Wami drugi odcinek odkrywania tajników uprawnień trenerskich. Dzisiejszy tekst poświęcimy w całości licencji UEFA B. Przystąpienie do kursu oznacza dokonanie ważnego wyboru przez szkoleniowca - to przekroczenie swoistej granicy w kierunku wyższego poziomu piłki seniorskiej lub młodzieżowej.

czytaj dalej...

2015
30
kwietnia

Nowy artykuł Marcina Gabora w "Asystencie Trenera"

Dodane 30.04.2015 przez TrainerPRO

 

Z przyjemnością informujemy oficjalnie o kolejnym merytorycznym artykule Marcina Gabora, który pojawi się na łamach najnowszego wydania czasopisma "Asystent Trenera". Analityczne opracowanie nosi nazwę "Fachowa weryfikacja pracy trenera - niezależna od wyników". Zachęcamy do nabycia periodyku i życzymy pouczającej lektury!

czytaj dalej...

2015
28
kwietnia

Licencje trenerskie - UEFA C

Dodane 28.04.2015 przez TrainerPRO

 

W poprzednim tekście uporządkowaliśmy tematykę uprawnień trenerskich, odnosząc poszczególne licencje do konkretnych klas rozgrywkowych. Aktualny materiał rozpoczyna czteroczęściowy cykl, przedstawiający dokumenty szkoleniowca spod znaku UEFA. Na początek skupiamy się na licencji UEFA C.

czytaj dalej...

2015
22
kwietnia

Licencja UEFA Pro - klucz do szczebla centralnego

Dodane 22.04.2015 przez TrainerPRO

 

Przed kilkoma miesiącami Polski Związek Piłki Nożnej zmienił przepisy, dotyczące uprawnień trenerskich, umożliwiających pracę na szczeblu centralnym. Od sezonu 2015/16 licencja UEFA Pro będzie potrzebna nie tylko do prowadzenia drużyny na poziomie Ekstraklasy, I ligi, ale - to nowość - również II ligi. Tym samym liczba Trenerów, posiadających prawo do zatrudnienia w trzeciej najwyższej klasie rozgrywkowej, zmniejszyła się diametralnie.

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo