Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
28
kwietnia

Licencje trenerskie - UEFA C

Dodane 28.04.2015 przez TrainerPRO

 

W poprzednim tekście uporządkowaliśmy tematykę uprawnień trenerskich, odnosząc poszczególne licencje do konkretnych klas rozgrywkowych. Aktualny materiał rozpoczyna czteroczęściowy cykl, przedstawiający dokumenty szkoleniowca spod znaku UEFA. Na początek skupiamy się na licencji UEFA C.

czytaj dalej...

2015
22
kwietnia

Licencja UEFA Pro - klucz do szczebla centralnego

Dodane 22.04.2015 przez TrainerPRO

 

Przed kilkoma miesiącami Polski Związek Piłki Nożnej zmienił przepisy, dotyczące uprawnień trenerskich, umożliwiających pracę na szczeblu centralnym. Od sezonu 2015/16 licencja UEFA Pro będzie potrzebna nie tylko do prowadzenia drużyny na poziomie Ekstraklasy, I ligi, ale - to nowość - również II ligi. Tym samym liczba Trenerów, posiadających prawo do zatrudnienia w trzeciej najwyższej klasie rozgrywkowej, zmniejszyła się diametralnie.

czytaj dalej...

2015
17
kwietnia

X edycja warsztatów piłkarskich "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" - w Katowicach

Dodane 17.04.2015 przez TrainerPRO

 

Historia warsztatów Marcina Gabora rozpoczęła się w 2010 roku, a już mamy przyjemność zaprosić na jubileuszowe spotkania. Zgodnie z tradycją, szkolenia przeznaczone są dla trenerów, dyrektorów sportowych, klubowych włodarzy, scoutów, piłkarzy, menedżerów, dziennikarzy oraz wszystkich innych osób, chcących poszerzyć horyzonty piłkarskie, posiąść fachową wiedzę i właściwie rozumieć piłkę nożną. X edycja warsztatów odbędzie się w Katowicach (08-09.06).

czytaj dalej...

2015
8
kwietnia

Ustawienia defensywne i ofensywne nie istnieją - analiza stereotypu

Dodane 08.04.2015 przez TrainerPRO

 

W polskiej piłce nie brakuje problemów. Jeden z kardynalnych to traktowanie taktyki, strategii, organizacji gry w kategoriach środków pomocniczych do osiągnięcia celu, a nie absolutnie najważniejszych aspektów, wokół których buduje się pozostałe składowe. Sytuację zdecydowanie pogarszają jeszcze wszechobecne stereotypy oraz uproszczenia, wynikające z niedostatecznej analizy poszczególnych elementów. Powtarzanie sloganów i – co gorsza – implementowanie ich do codziennej pracy trenerskiej prowadzi w ślepy zaułek.

W tym tekście przeanalizuję problematykę rzekomego „ustawienia defensywnego i ofensywnego”.

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo