Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2016
13
grudnia

TrainerPRO wprowadza statywy KARO SportSystems na rynek norweski

Dodane 13.12.2016 przez TrainerPRO

 

Od kilku miesięcy statywy analityczne firmy KARO SportSystems są obecne w Polsce. A to za sprawą - oczywiście - wyłącznych praw do oferowania fachowych urządzeń przez markę TrainerPRO. Trenerzy oraz przedstawiciele Klubów coraz mocniej interesują się sprzętem, niezbędnym do profesjonalnego rejestrowania treningów i meczów. Coraz więcej statywów trafia również do odbiorców. Chcemy kontynuować ten sukces również w innych krajach, dlatego nasza agencja wprowadziła statywy także na rynek norweski!

czytaj dalej...

2016
15
listopada

"Nowoczesne przygotowanie motoryczne drużyny" - 02.01.2017 spotykamy się w Krakowie

Dodane 15.11.2016 przez TrainerPRO

 

Marka TrainerPRO wprowadziła niemal dwa lata temu w życie niezwykle kompleksowy projekt, pomagający podnosić szerokie kompetencje Trenerów. Program "Edukacja Trenerów według TrainerPRO" pozwala szkoleniowcom - pracującym w dowolnej klasie rozgrywkowej i z każdą kategorią wiekową - wchodzić w perspektywie długofalowej na zdecydowanie wyższy poziom merytoryczny, budując niepowtarzalną trenerska postać. Ważnym elementem, wspierającym progres Trenerów, są wydarzenia edukacyjne, a wśród nich warsztaty tematyczne. Zapraszamy na pierwsze w historii szkolenie o nazwie "Nowoczesne przygotowanie motoryczne drużyny". Premierowe szkolenie jest otwarte dla wszystkich chętnych!

czytaj dalej...

2016
10
listopada

"Edukacja Trenerów według TrainerPRO" widziana oczami Uczestnika programu

Dodane 10.11.2016 przez TrainerPRO

 

Kilkunastu Trenerów - pracujących na bardzo różnych poziomach rozgrywkowych i w odmiennych kategoriach wiekowych - korzysta bardzo regularnie ze wsparcia w ramach systemu pod nazwą "Edukacja Trenerów według TrainerPRO". Autorski program Marcina Gabora jest obliczony na długofalową oraz indywidualną współpracę z każdym zaangażowanym szkoleniowcem, prowadzącą w perspektywie do wielopłaszczyznowego rozwoju trenerskiego, podnoszenia szerokich kompetencji, a także profesjonalizacji codziennej pracy. Jednym z najbardziej konsekwentnych Trenerów jest Pan Norbert Kozyra, który relacjonuje swoje doświadczenia ze współpracy.

czytaj dalej...

2016
3
listopada

Organizujemy staże szkoleniowe - Trener dzieli się wrażeniami

Dodane 03.11.2016 przez TrainerPRO

 

Jedną z najpopularniejszych Usług Fakultatywnych marki TrainerPRO pozostaje niezmiennie "Pomoc w organizacji stażu trenerskiego". Wspieramy zainteresowanych Trenerów oraz przyszłych Trenerów w wyjazdach, poszerzających horyzonty trenersko-szkoleniowe oraz wspomagających proces edukacji. Organizujemy hospitacje zarówno w Klubach i Akademiach na terenie Polski, jak również innych krajach europejskich. Dla naszej agencji nie liczy się nazwa Klubu, ani jego historia, lecz fachowość pracy szkoleniowej oraz profesjonalizm. Niedawno na stażu w pierwszej drużynie Radomiaka Radom przebywał Pan Norbert Kozyra - jeden z Trenerów współpracujących z TrainerPRO. Poniżej znajduje się podsumowanie autorstwa szkoleniowca.

czytaj dalej...

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo