Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2017
23
stycznia

Program LongoMatch znalazł się w portfolio Usług Partnerskich marki TrainerPRO!

Dodane 23.01.2017 przez TrainerPRO

 

Z przyjemnością informujemy o podjęciu współpracy marki TrainerPRO z hiszpańską firmą Fluendo. To właśnie w Barcelonie powstało profesjonalne oprogramowanie do analizy taktycznej o nazwie LongoMatch. Na mocy parafowanej umowy, od dzisiaj włączamy fachowy program do palety Usług Partnerskich, zaś sama firma Fluendo otrzymała status Partnera Merytorycznego.

czytaj dalej...

2017
9
stycznia

Propozycje pracy trenerskiej - jak wyglądają rozmowy w Polsce oraz poza granicami kraju?

Dodane 09.01.2017 przez TrainerPRO

 

Marcin Gabor na treninguMarcin Gabor właściwie nigdy nie informuje o szczegółach spotkań czy rozmów, odbywających się na okoliczność otrzymania zapytania bądź propozycji pracy szkoleniowej od konkretnego Klubu. Trener postanowił tym razem jednak podzielić się swoimi sporymi doświadczeniami, wynikającymi nie tylko z sześciu podpisanych umów, ale również dużej liczby dyskusji bez parafowania kontraktu. Ze względu na szeroki zakres działania, Trener Gabor ma za sobą rozliczne dyskusje nie tylko w Polsce, ale także na terenie Niemiec oraz Austrii. Dzisiaj przedstawia kulisy, porównując różne aspekty.

czytaj dalej...

2016
21
grudnia

Świąteczne upominki od TrainerPRO

Dodane 21.12.2016 przez TrainerPRO

 

Milowymi krokami zbliżają się kolejne święta Bożego Narodzenia. To piękny czas, kojarzący się również z obdarowywaniem prezentami. Marka TrainerPRO przygotowała dla wszystkich zestaw wspaniałych upominków. Można zgłosić się po podarki do 31 grudnia 2016 roku.

czytaj dalej...

2016
13
grudnia

TrainerPRO wprowadza statywy KARO SportSystems na rynek norweski

Dodane 13.12.2016 przez TrainerPRO

 

Od kilku miesięcy statywy analityczne firmy KARO SportSystems są obecne w Polsce. A to za sprawą - oczywiście - wyłącznych praw do oferowania fachowych urządzeń przez markę TrainerPRO. Trenerzy oraz przedstawiciele Klubów coraz mocniej interesują się sprzętem, niezbędnym do profesjonalnego rejestrowania treningów i meczów. Coraz więcej statywów trafia również do odbiorców. Chcemy kontynuować ten sukces również w innych krajach, dlatego nasza agencja wprowadziła statywy także na rynek norweski!

czytaj dalej...

2016
15
listopada

"Nowoczesne przygotowanie motoryczne drużyny" - 02.01.2017 spotykamy się w Krakowie

Dodane 15.11.2016 przez TrainerPRO

 

Marka TrainerPRO wprowadziła niemal dwa lata temu w życie niezwykle kompleksowy projekt, pomagający podnosić szerokie kompetencje Trenerów. Program "Edukacja Trenerów według TrainerPRO" pozwala szkoleniowcom - pracującym w dowolnej klasie rozgrywkowej i z każdą kategorią wiekową - wchodzić w perspektywie długofalowej na zdecydowanie wyższy poziom merytoryczny, budując niepowtarzalną trenerska postać. Ważnym elementem, wspierającym progres Trenerów, są wydarzenia edukacyjne, a wśród nich warsztaty tematyczne. Zapraszamy na pierwsze w historii szkolenie o nazwie "Nowoczesne przygotowanie motoryczne drużyny". Premierowe szkolenie jest otwarte dla wszystkich chętnych!

czytaj dalej...

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo