Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
11
marca

Zmiana w kadrze zespołu marki TrainerPRO

Dodane 11.03.2015 przez TrainerPRO

 

Dziś dobiegła końca współpraca marki TrainerPRO z Panem Wojciechem Bajakiem, zajmującym się sferą działań marketingowych. Personalia następcy na stanowisku Współpracownika ds. marketingu zostaną podane do publicznej wiadomości w momencie wyłonienia odpowiedniego kandydata.

Początek współdziałania z Panem Wojciechem Bajakiem datuje się na inaugurację działalności marki TrainerPRO. Oddajmy głos Marcinowi Gaborowi, pomysłodawcy agencji analityczno-doradczej: - Serdecznie dziękuję za nieco ponad trzy miesiące współpracy Panu Bajakowi, który wykazał się bardzo dużym zaangażowaniem, absolutną obowiązkowością oraz kreatywnością. Życzę Panu Wojciechowi realizacji wszystkich planów zawodowych oraz samych sukcesów.

Rozmowy z potencjalnymi następcami na stanowisko Współpracownika ds. marketingu będą prowadzone w kolejnych tygodniach, a o końcowym efekcie poinformujemy - oczywiście - na łamach naszych kanałów komunikacyjnych.

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo