Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2016
22
czerwca

Warsztaty „Psychologia sportu wsparciem Trenera i pomocą dla Trenera” - Łódź (05.09)

Dodane 22.06.2016 przez TrainerPRO

 

Nowoczesny Trener powinien posiąść szereg istotnych kompetencji, potrzebnych do fachowego wykonywania pracy trenersko-szkoleniowej. Pełny zestaw koniecznych kompetencji precyzyjnie omawiamy podczas warsztatów o nazwie "Profesjonalna droga do zawodu Trenera", natomiast dzisiaj skupimy się na jednym z przymiotów - psychologii. Szeroka wiedza z zakresu psychologii sportu pozwala właściwie oddziaływać na piłkarzy, sztab współpracowników, działaczy, dziennikarzy i kibiców. Ale to tylko połowa korzyści, płynących ze znajomości zagadnienia. Marka TrainerPRO mocno akcentuje również drugi z obszarów wykorzystania psychologii przez Trenera, czyli pracę z samym sobą. Traktowana powszechnie po macoszemu tematyka kompletuje ideę warsztatów pod tytułem "Psychologia sportu wsparciem Trenera i pomocą dla Trenera". Do roli prelegenta podczas tego wydarzenia zaprosiliśmy Psychologa sportu, Pawła Drużka.

Zgodnie z procedurami marki TrainerPRO, warsztaty tematyczne odbywają się nominalnie w ramach programu "Edukacja Trenerów według TrainerPRO". Przystąpienie do tego kompleksowego projektu rozwoju Trenerów, a w efekcie także obecność podczas tematycznych szkoleń, umożliwia jedynie rejestracja w bazie danych agencji. Jednak w roku 2016 otworzyliśmy komplet wydarzeń edukacyjnych dla wszystkich zainteresowanych. Chcemy zapewnić dostęp do fachowej wiedzy merytorycznej osobom pełniącym różne role w zakresie piłki nożnej, a także zamierzającym rozpocząć swoją przygodę z futbolem w różnorakich obszarach zawodowych. Na warsztaty o nazwie "Psychologia sportu wsparciem Trenera i pomocą dla Trenera" zapraszamy Trenerów (wszelkich klas rozgrywkowych, kategorii wiekowych oraz specjalizacji), przyszłych Trenerów (osoby przymierzające się do wejścia na ścieżkę profesji szkoleniowej), Dyrektorów ds. sportowych, scoutów, a także ludzi pragnących poznać tajniki psychologiczne w odniesieniu do specyfiki piłki nożnej.

Wiedza psychologiczna oraz świadomość istnienia mechanizmów zakorzenionych w ludzkiej psychice powinny zostać wzbogacone uzyskaniem właściwych technik i sposobów oddziaływania. Trener dysponujący wspomnianymi narzędziami zdobywa możliwość właściwej komunikacji, poprawnego przekazu werbalnego i niewerbalnego, adekwatnego reagowania na określone sytuacje, skutecznej motywacji, czy odpowiedniego wpływania na innych ludzi. Przecież stosunki międzyludzkie w pracy trenersko-szkoleniowej nie bazują tylko na relacjach z piłkarzami. Trzeba w umiejętny sposób zarządzać sztabem szkoleniowo-organizacyjno-medycznym, układać współpracę z Dyrektorem ds. sportowych, Koordynatorem ds. szkolenia oraz działaczami, współdziałać z dziennikarzami oraz formułować treści względem kibiców.

Szkoleniowiec - korzystając z dobrodziejstwa psychologii sportu wobec "świata zewnętrznego" - zyskuje szansę zwiększenia wydajności właściwej pracy merytorycznej. Do osiągnięcia tego celu prowadzi także w dużej mierze druga ze składowych warsztatów marki TrainerPRO. Mowa o pracy nad sobą - ukierunkowanie na poznanie własnych emocji, radzenie sobie z niekorzystnymi emocjami, budowanie wewnętrznych przekonań, kreowanie zdrowej pewności siebie. Wymienione aspekty są w Polsce nierzadko pomijane w działaniach Psychologów sportu, a Trener pozostawiony na pastwę losu. A przecież źle funkcjonujący Trener nie będzie skutecznie wpływał na innych, ani - co najistotniejsze - realizował założonego planu działania.

Program warsztatów został zbudowany na podstawie dwóch kierunków wiedzowych, aby Uczestnicy przekonali się o ważności obu zagadnień. A po wtóre, oddziaływanie wewnętrzne Trenera stale przecina się z wpływem zewnętrznym. - Samoświadomość własnych stanów psychicznych pozwala trenerowi rozumieć swoje myśli i działania. Rolą nowoczesnego trenera jest zarządzanie ludźmi, a do tego, oprócz wiedzy specjalistycznej, niezbędny jest nieustanny rozwój własnej osobowości oraz umiejętność świadomego zarządzania sobą i innymi - tłumaczy Paweł Drużek, który poprowadzi warsztaty.

Szkolenie - zgodnie z założeniami stosowanymi przez markę TrainerPRO - ma charaktery kameralny. Każdy z Uczestników będzie miał szansę na zadanie pytania prowadzącemu, pojawi się okazja na wyjaśnienie wątpliwości, a wyczerpujące tłumaczenia ułatwią zrozumienie niejednokrotnie trudnych zagadnień. Warsztaty zostaną poprowadzone według prezentacji multimedialnej, stanowiącej punkt odniesienia do omawianych tematów. Nie zabraknie również dyskusji, poruszających wątki poboczne, ale także elementów ćwiczeń warsztatowych.

UWAGA: Uhonorujemy wszystkich Trenerów oraz przyszłych Trenerów, którzy wezmą udział w szkoleniu. Każdy Uczestnik otrzyma 20% rabatu na rejestrację w bazie danych marki TrainerPRO lub przystąpienie do "Systemu wsparcia przyszłych Trenerów".

Oto najważniejsze informacje, dotyczące warsztatów.

I. Termin - 05.09.2016, godzina 10:00
II. Miejsce szkolenia - Łódź
III. Czas trwania jednego dnia szkolenia - 5-6 godzin
IV. Plan warsztatów:

05.09.2016 (poniedziałek)

1. Rola psychologii sportu w zawodzie Trenera piłki nożnej

2. Definicja podstawowych emocji

3. Umiejętność radzenia sobie z emocjami

4. Zależność związków, jakie występują pomiędzy uczuciami, a myślami oraz ich wpływem na zachowanie

5. Świadomość własnych wartości oraz ich wpływ na cele

6. Tworzenie własnej definicji sukcesu

7. Poznanie cech osobowości, które pomagają odnieść sukces

8. Budowanie zdrowych przekonań

9. Przegląd podstawowych mechanizmów obronnych

10. Stres i metody radzenia sobie z nim

 

 

V. Prowadzący szkolenie - Paweł Drużek

Pracuje, jako psycholog sportu, indywidualnie z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych oraz prowadzi zajęcia treningu mentalnego z drużynami sportowymi oraz trenerami. Specjalizuje się w psychologii piłki nożnej, tej dyscyplinie poświęca najwięcej swojej uwagi.
Jest wiecznym optymistą. Każde wyzwanie traktuje jako możliwość samorozwoju. Traktuje drugiego człowieka całościowo, pracuje w nurcie psychologii sportu pozytywnego. Jest absolwentem studiów magisterskich na kierunkach Pedagogkia, specjalność: Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne oraz Psychologia, specjalność: Zdrowia i Kliniczna na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończył podyplomowe studia z psychologii sportu na AWF w Warszawie.
Wykłada przedmiot „Psychologia Sportu” w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu oraz Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Prowadzi blog w portalu społecznościowym Facebook: Mentalny Trening.

VI. Cena szkolenia
1. Trenerzy zarejestrowani w bazie danych marki TrainerPRO - 20% rabatu od ceny w danym okresie (nie dotyczy webinaru)
2. Pojedyncze zgłoszenia
a. do 30.06.2016: 290 złotych
b. do 31.07.2016: 310 złotych
c. do 05.09.2016: 330 złotych

4. UWAGA: oferujemy również pięć miejsc w formie webinaru (uczestnictwo online)
a. do 30.06.2016: 360 złotych

b. do 31.07.2016: 390 złotych
c. do 05.09.2016: 410 złotych


5. Stałe rabaty
a. udostępnienie wydarzenia w portalu Facebook - 5% (łączy się z pozostałymi rabatami)
b. zgłoszenie jednoczesne dwóch osób - każda otrzymuje rabat w wysokości 5%
c. zgłoszenie jednoczesne trzech osób - każda otrzymuje rabat w wysokości 7%
d. zgłoszenie jednoczesne czterech osób - każda otrzymuje rabat w wysokości 10%


Kwota obejmuje uczestnictwo w warsztatach, certyfikat potwierdzający udział, materiały pomocnicze oraz "słodki catering".
W przypadku wycofania zgłoszenia przez uczestnika do 31.07.2016, zostaje mu zwrócona cała należność. Po tym terminie 50% sumy zostaje zaksięgowane jako koszty organizacyjne.

VII. Zgłoszenia prosimy kierować na adres biura marki TrainerPRO.

Każde zgłoszenie musi zawierać:

a. personalia kandydata
b. miejsce zamieszkania (bez adresu)
c. powód chęci wzięcia udziału w szkoleniu
e. informację, skąd uczestnik dowiedział się o warsztatach (szczegółowo)

Zapraszamy!

Marka 
TrainerPRO zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania warsztatów - w tym ostatnim przypadku gwarantowany jest zwrot pełnej kwoty wpłaconej przez uczestnika.

Pamiętajcie, że przy zebraniu minimum dwunastoosobowej grupy, kolejną sesję możemy przeprowadzić również w Waszym mieście!

Zachęcamy również do wzięcia udziału w innych wydarzeniach edukacyjnych.

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo