Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2014
11
grudnia

Trenerzy zadają pytania marce TrainerPRO

Dodane 11.12.2014 przez TrainerPRO

 

W celu swobodnego korzystania z niestandardowego projektu, kryjącego się pod nazwą TrainerPRO, należy najpierw zrozumieć ideę powstania, funkcjonowania oraz procedur działania. Bez tej wiedzy niemożliwe staje się czerpanie korzyści, a nawet umiejscowienie własnej osoby w realiach przedsięwzięcia. Niezwykle ważne, by założenia marki TrainerPRO były klarowne dla możliwie wszystkich osób. Z tego powodu zachęcamy do przesyłania wszelkich pytań oraz wątpliwości - już niebawem stworzymy z odpowiedzi swoisty Podręcznik Użytkownika.

Mimo precyzyjnego opisu "Idei Projektu", jak również szczegółowego przedstawienia oferty, pojawiają się pytania Trenerów odnośnie konkretnego punktu. Na bieżąco, oczywiście, odpowiadamy na sformułowane wątpliwości, jednak zdajemy sobie sprawę, że podobne pytania mogą nurtować również innych szkoleniowców. Na podstawie powyższego wniosku, postanowiliśmy stworzyć "Listę częstych pytań".

Czekamy do 15 grudnia na serię Waszych zapytań, które pozwolą zdefiniować najtrudniejsze kwestie do zrozumienia. Mamy pełną świadomość, że dotychczas w Polsce, a nawet Europie, nie odnotowaliśmy agencji o podobnie kompleksowym charakterze, toteż fachowe zagadnienia są nowe, nieznane i konieczne do bliższego poznania.

W przyszłym tygodniu opublikujemy pierwszą transzę odpowiedzi, zaś ten "Podręcznik Użytkownika" - w przypadku ewentualnej potrzeby - będzie stale rozszerzany. Pytania można zadawać pod tym adresem.

Zachęcamy również kolejnych Trenerów do rejestracji w bazie danych!

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo