Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
4
listopada

WKS "Śląsk" we Wrocławiu kolejnym "Klubem otwartym na edukację Trenerów"

Dodane 04.11.2015 przez TrainerPRO

 

Projekt marki TrainerPRO marki o nazwie "Kluby otwarte na edukację Trenerów" spotyka się stopniowo z coraz większym odzewem. Dowodem na ten stan rzeczy jest inicjatywa WKS "Śląsk" we Wrocławiu, którego przedstawiciele wyszli z propozycją przystąpienia do współpracy z naszą agencją. Cieszymy się niezmiernie, że od tej chwili Trenerzy - wskazani przez markę TrainerPRO - będą mogli odbywać staże szkoleniowe także w naszym partnerskim Klubie.

Ważną adnotację stanowi fakt, że Wojskowy Klub Sportowy "Śląsk" we Wrocławiu - z którym inaugurujemy kooperację - to obecnie podmiot odrębny w stosunku do Wrocławskiego Klubu Sportowego Śląsk - występującego dziś w Ekstraklasie. Jednak będący jego protoplastą, bowiem to na bazie tych historycznych struktur powstała właśnie Spółka Akcyjna. Przekazujemy tę informację jedynie gwoli kronikarskiej ścisłości, bowiem szkolenie nie zależy od klasy rozgrywkowej czy zasobności portfela, lecz wiedzy merytorycznej, długofalowej wizji, umiejętności planowania, zdolności strukturalnej pracy oraz konsekwencji.

Głównym inicjatorem podjęcia współpracy z marką TrainerPRO jest Radosław Bella, Koordynator ds. szkolenia w kategorii U6-U12. - Miałem okazję swego czasu poznać Trenera Bellę, wymienić poglądy szkoleniowe i mogę stwierdzić, że miałem do czynienia z człowiekiem potrafiącym słuchać, chcącym się nieustannie uczyć, czynić postępy, a jednocześnie posiadającym własny pomysł na piłkę nożną. To bardzo korzystna mieszanka przymiotów, przekładająca się niewątpliwie na jakość pracy w Klubie. Trener Bella zapewnia, że szkoleniowcy poleceni na hospitację trenerską przez agencję TrainerPRO spotkają się z dużą otwartością ze strony gospodarzy. W Klubie, gdzie nie wytwarza się presji, a koncentruje na faktycznym szkoleniu. Będą mogli nie tylko obserwować jednostki treningowe, ale również zapoznać się z systemem szkolenia, porozmawiać z Trenerami prowadzącymi oraz wyjaśnić wątpliwości. Warto, zatem, korzystać z zaproszenia naszych wrocławskich Partnerów - przedstawia szczegóły współpracy Marcin Gabor, Osoba zarządzająca agencją analityczno-doradczą.

Klub otwarty na edukację TrenerówZgodnie z wprowadzonymi regułami, WKS "Śląsk" we Wrocławiu otrzymuje od nas specjalny stempelek, zaświadczający o przystąpieniu do programu "Klub otwarty na edukację Trenerów". Zachęcamy też do zapoznania się z precyzyjnymi informacjami na temat wspomnianego projektu.

Od tego momentu czekamy na zgłoszenia Trenerów, pragnących odbyć staż trenerski w opisywanym Klubie. Oczywiście, przyjmujemy również zapytania, dotyczące zorganizowania hospitacji w innych podmiotach sportowych - zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo