Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
27
marca

"Usługi Partnerskie" dla Trenerów i Klubów

Dodane 27.03.2015 przez TrainerPRO

 

Od początku istnienia marki TrainerPRO każdy kolejny dzień przynosi mały krok na drodze rozwoju agencji. Liczne aspekty tej wielotorowej pracy zostały wykoncypowane na długofalową perspektywę. Perspektywę, mającą na celu szeroki zakres pomocy Trenerom i wsparcie w profesjonalizowaniu Klubów. Tylko wówczas podniesie się poziom rodzimego futbolu. Z tego tytułu - cieszymy się, że możemy Wam dzisiaj zasygnalizować nowe możliwości, jakie otwierają się podczas współpracy z nami.

W zakładce "Dla Trenerów" znajduje się punkt oferty - oznaczony numerem 5 - o nazwie "Usługi Partnerskie". Generalny zamysł wspomnianego aspektu bazuje na oferowaniu świadczeń, znajdujących się w portfolio wybranych Partnerów, na warunkach zdecydowanie lepszych od obowiązujących na rynku. Reasumując powyższe zdanie, każdy Trener lub Klub będzie mógł pozyskać produkt Partnera w niższej cenie, natomiast szkoleniowcy lub Kluby z nami współpracujące otrzymają jeszcze wyższe opusty na produkty partnerskie lub ciekawe bonusy oraz rabaty na usługi agencji analityczno-doradczej.

Największe profity otrzymają, oczywiście, Trenerzy i przedstawiciele Klubów, którzy kooperują z nami w trybie ciągłym. Mowa choćby o Trenerach zarejestrowanych w bazie danych, czy podmiotach sportowych, mogących pochwalić się współpracą z TrainerPRO na podstawie przynajmniej dwóch usług.

Warto podkreślić, że Partnerzy zostali wyselekcjonowani niezwykle precyzyjnie, ponieważ marka TrainerPRO zamierza firmować jedynie projekty profesjonalne, o wysokim poziomie merytorycznym. Dla naszych Partnerów z kolei ważna była idea agencji, filary jej działania oraz osoba Marcina Gabora, pomysłodawcy oraz człowieka stojącego na czele marki.

W najbliższych tygodniach przedstawimy sukcesywnie nie tylko konkretne firmy oraz produkty (projekty), lecz także zaprezentujemy oficjalnie bieżącą ofertę "Usług Partnerskich". Zamierzamy osiągnąć jak najszerszą paletę "Usług Partnerskich", powodując komplementarność całej oferty agencyjnej.

W oczekiwaniu na kolejne wieści, zapraszamy Trenerów oraz Kluby do współpracy. Przypominamy o najnowszych promocjach:

Czekamy na Wasz kontakt!

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo