Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
13
czerwca

Jeden z Uczestników o warsztatach

Dodane 13.06.2015 przez TrainerPRO

 

Niedawno przedstawiliśmy podsumowanie X edycji warsztatów, organizowanych zgodnie z mottem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa". Sporo miejsca poświęciliśmy również na przybliżenie historii szkoleń według pomysłu Marcina Gabora oraz zaprezentowaliśmy interesujące statystyki, opowiadające na swój sposób o poprzednich spotkaniach. Dzisiaj przekazujemy opinię jednego z Uczestników.

Poniższe słowa zostały wypowiedziane przez Pana Macieja Tokarczyka, piastującego funkcję Trenera grup młodzieżowych Rekordu Bielsko-Biała. Młody szkoleniowiec wziął udział w szkoleniu Trenera Gabora po raz pierwszy, jednocześnie obiecując, że będzie przekazywał informację o tym wydarzeniu kolegom po fachu.

- Bardzo dobry kontakt z uczestnikami Trenera Gabora oraz przekaz bardzo dużej, inspirującej wiedzy, to na pewno największe atuty tego szkolenia. Kolejną zaletą jest jego forma. Mała grupa osób, w której każdy mógł wypowiedzieć się na dany temat, powoduje, że każdy z uczestników uczy się nie tylko od prowadzącego, ale także od wszystkich osób, które były tam obecne. Ciesze się, bo wiem, że jako trener po dwóch dniach warsztatów wyszedłem mądrzejszy - opowiada Trener Tokarczyk.

Szansa udziału w warsztatach pojawi się już podczas XI edycji. Zapraszamy!

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo