Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej

Aktualności

2016
13
grudnia

TrainerPRO wprowadza statywy KARO SportSystems na rynek norweski

Dodane 13.12.2016 przez TrainerPRO

 

Od kilku miesięcy statywy analityczne firmy KARO SportSystems są obecne w Polsce. A to za sprawą - oczywiście - wyłącznych praw do oferowania fachowych urządzeń przez markę TrainerPRO. Trenerzy oraz przedstawiciele Klubów coraz mocniej interesują się sprzętem, niezbędnym do profesjonalnego rejestrowania treningów i meczów. Coraz więcej statywów trafia również do odbiorców. Chcemy kontynuować ten sukces również w innych krajach, dlatego nasza agencja wprowadziła statywy także na rynek norweski!

Firma KARO SportSystems dostarcza statywy analityczne Trenerom i Analitykom wszystkich reprezentacji Niemiec, wielu Klubów obecnych na poziomie 1.Bundesligi (m.in. VfL Wolfsburg, Schalke Gelsenkirchen, 1.FC Köln, Hamburger SV, Eintracht Frankfurt, RB Lipsk) oraz niższych klas rozgrywkowych w Niemczech. Do tego dochodzą Kluby austriackie, jak również federacje austriacka i rumuńska. Urządzenia oferowane są w dwóch standardach - Premium oraz Ekonomicznym. Mogą zostać rozłożone - w zależności od standardu i wersji - na trzy wysokości: 5m, 7,5m, 10m. Dzięki odpowiedniej perspektywie oraz szerokokątnej kamerze, istnieje możliwość absolutnego uniezależnienia od infrastruktury na obiekcie treningowym czy stadionie. Jednak największą zaletą jest nagranie obrazu o profesjonalnej jakości strukturalnej (także wizualnej - HD), pozwalającej na wnikliwe badanie zależności treningowych oraz przeprowadzenie fachowej analizy taktycznej gry swojego zespołu (mecze ligowe, spotkania towarzyskie).

Szczegółowe informacje na temat statywów analitycznych KARO SportSystems - w tym poszczególnych wersji - znajdują się w tym miejscu.

Jednocześnie informujemy, że Współpracownikiem ds. sportowych (Norwegia) został Piotr Wykurz. To właśnie ten człowiek będzie odpowiadał za promocję statywów w Norwegii, a także sukcesywne wprowadzanie innych usług marki TrainerPRO na rynek norweski. Witamy serdecznie w zespole!

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo