Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2016
13
grudnia

TrainerPRO wprowadza statywy KARO SportSystems na rynek norweski

Dodane 13.12.2016 przez TrainerPRO

 

Od kilku miesięcy statywy analityczne firmy KARO SportSystems są obecne w Polsce. A to za sprawą - oczywiście - wyłącznych praw do oferowania fachowych urządzeń przez markę TrainerPRO. Trenerzy oraz przedstawiciele Klubów coraz mocniej interesują się sprzętem, niezbędnym do profesjonalnego rejestrowania treningów i meczów. Coraz więcej statywów trafia również do odbiorców. Chcemy kontynuować ten sukces również w innych krajach, dlatego nasza agencja wprowadziła statywy także na rynek norweski!

Firma KARO SportSystems dostarcza statywy analityczne Trenerom i Analitykom wszystkich reprezentacji Niemiec, wielu Klubów obecnych na poziomie 1.Bundesligi (m.in. VfL Wolfsburg, Schalke Gelsenkirchen, 1.FC Köln, Hamburger SV, Eintracht Frankfurt, RB Lipsk) oraz niższych klas rozgrywkowych w Niemczech. Do tego dochodzą Kluby austriackie, jak również federacje austriacka i rumuńska. Urządzenia oferowane są w dwóch standardach - Premium oraz Ekonomicznym. Mogą zostać rozłożone - w zależności od standardu i wersji - na trzy wysokości: 5m, 7,5m, 10m. Dzięki odpowiedniej perspektywie oraz szerokokątnej kamerze, istnieje możliwość absolutnego uniezależnienia od infrastruktury na obiekcie treningowym czy stadionie. Jednak największą zaletą jest nagranie obrazu o profesjonalnej jakości strukturalnej (także wizualnej - HD), pozwalającej na wnikliwe badanie zależności treningowych oraz przeprowadzenie fachowej analizy taktycznej gry swojego zespołu (mecze ligowe, spotkania towarzyskie).

Szczegółowe informacje na temat statywów analitycznych KARO SportSystems - w tym poszczególnych wersji - znajdują się w tym miejscu.

Jednocześnie informujemy, że Współpracownikiem ds. sportowych (Norwegia) został Piotr Wykurz. To właśnie ten człowiek będzie odpowiadał za promocję statywów w Norwegii, a także sukcesywne wprowadzanie innych usług marki TrainerPRO na rynek norweski. Witamy serdecznie w zespole!

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo