Pomoc w organizacji stażu trenerskiego

Marka TrainerPRO otwiera przed Trenerami możliwość wyjazdu na staże trenerskie w Polsce oraz wielu krajach europejskich. Przypatrywanie się pracy sztabów szkoleniowych w różnych Klubach, Akademiach klubowych lub Szkółkach piłkarskich pozwala poszerzyć horyzonty i zdobyć nową wiedzę. Zaplanowane przez agencję analityczno-doradczą hospitacje obejmują szereg elementów składowych. Uaktywnienie poszczególnych segmentów jest zależne od indywidualnych ustaleń z podmiotem przyjmującym szkoleniowca na staż. Wyróżniamy liczne aspekty Pakietu sportowego:

Każdy staż szkoleniowy, w ramach Usługi Fakultatywnej o nazwie „Pomoc w organizacji stażu trenerskiego”, zostaje skomponowany zgodnie z indywidualnymi preferencjami Trenera i wskazanymi kryteriami. Procedura współpracy rozpoczyna się od realizacji kilku koniecznych punktów:

 1. Przesłanie trenerskiego CV
 2. Przedstawienie motywacji wyjazdu na staż szkoleniowy
 3. Wypełnienie formularza:
  1. rola trenerska
   • Trener całego zespołu
   • Trener Bramkarzy
  2. miejsce docelowe
   • Polska
   • zagranica
  3. szczegółowa lokalizacja
   • Polska (wybrane województwa)
   • zagranica (możliwe kraje)
  4. preferencje szkoleniowe
   • seniorzy
   • grupy młodzieżowe
  5. dodatkowe kryteria sportowe
   • seniorzy (najniższa możliwa klasa rozgrywkowa)
   • grupy młodzieżowe (wybrane kategorie wiekowe)
    • Akademia klubowa (najniższa możliwa klasa rozgrywkowa)
    • Szkółka piłkarska (zewnętrzna)
  6. optymalna długość stażu
  7. dwa dogodne terminy
  8. rodzaj pakietu
   • Pakiet sportowy
   • Pakiet sportowy + logistyczny (pomoc w organizacji noclegów oraz wyżywienia)
  9. Znajomość języków obcych (w przypadku hospitacji zagranicznych)

Zapytanie o staż trenerski należy wysłać na adres biura marki TrainerPRO.

Oficjalne przyjęcie kryteriów przez agencję analityczno-doradczą zostanie uzupełnione wyliczeniem kosztów Pakietu sportowego. Następnie wnioskujący szkoleniowiec jest zobowiązany dokonać przelewu odpowiedniej kwoty. Po zaksięgowaniu transakcji marka TrainerPRO przystępuje do układania odpowiedniego stażu trenerskiego. Jeśli w ciągu 60 dni – od dokonania stosownego przelewu – nie zorganizujemy hospitacji, wówczas całość kwoty zostanie zwrócona Trenerowi.

Przed wyjazdem Trener otrzymuje plan stażu szkoleniowego, a po zakończeniu pobytu również certyfikat odbycia hospitacji.

Ważne informacje organizacyjne:

Ze względu na potrzebę nieustannego zachowania profesjonalizmu i wiarygodności marki TrainerPRO w kontaktach z Klubami czy Szkółkami piłkarskimi, odmowa przez Trenera akceptacji stażu szkoleniowego – dopasowanego do wyznaczonych kryteriów – będzie skutkowała zatrzymaniem 50% kosztów Pakietu sportowego.

Informujemy, że nie przyjmujemy zleceń na staż w konkretnym Klubie, Akademii Klubowej czy Szkółce piłkarskiej. Proponujemy gospodarzy hospitacji na kanwie preferencji, wyszczególnionych w formularzu.

Po analizie złożonego przez Trenera zapytania, będziemy potrzebować czasu na przygotowanie odpowiednio dopasowanego stażu szkoleniowego. Marka TrainerPRO dołoży wszystkich starań, by wypełnić komplet kryteriów, jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe. Ze względów niezależnych od nas. Wtedy postaramy się o przekazanie Trenerowi oferty, spełniającej oczekiwania w jak największym stopniu.

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej