Profesjonalne statywy firmy KARO SportSystems wraz z kamerą – zestaw do nagrywania materiałów filmowych w celu analizy treningów oraz meczów

Logo KARO Sportsystems Wielokrotnie dowodziliśmy niezaprzeczalnych faktów – nowoczesna i prawdziwie fachowa piłka nożna nie funkcjonuje bez analizy taktycznej, a także bieżącej i wnikliwej analizy wykonanej pracy. Oba wymienione cele należy realizować poprzez szczegółowe badanie jednostek treningowych oraz meczów. Niestety, bardzo często obserwowany materiał filmowy posiada fatalną jakość (strukturalną i wizualną), co utrudnia, a czasem uniemożliwia, wyciąganie właściwych wniosków. Marka TrainerPRO znalazła sposób na rozwiązanie tego problemu. W ramach Usługi Partnerskiej oferujemy profesjonalne statywy firmy KARO SportSystems, tworzące wraz z kamerami zestawy do rejestrowania treningów oraz meczów na najwyższym europejskim poziomie. Nasza oferta adresowana jest do Klubów, Związków piłkarskich, Hoteli organizujących obozy piłkarskie, Uczelni sportowych i Trenerów.

Statyw KARO SportsystemsStrategia marki TrainerPRO, wytyczona przez Marcina Gabora, ukierunkowuje działania na stworzenie absolutnie kompleksowego oraz komplementarnego systemu edukacji, rozwoju oraz profesjonalizacji rodzimej piłki nożnej. We wspomnianą marszrutę strategiczną idealnie wpisuje się pozyskanie do portfolio Partnerów firmy KARO SportSystems. Kooperacja zapewnia marce TrainerPRO pełną ekskluzywność na terenie Polski, co oznacza, że jako jedyni oferujemy wysokie statywy do filmowania naszego Partnera Merytorycznego. Dzięki wprowadzeniu sprzedaży zestawów KARO SportSystems w poczet "Usług Partnerskich" profesjonalne narzędzia do nagrywania treningów i meczów można nabyć poprzez markę TrainerPRO w niższej cenie, niż to miałoby miejsce u producenta w Niemczech.

Firma KARO SportSystems ma swoją siedzbibę w Olpe i od lat oferuje wysokie statywy na rynku niemieckim, austriackim, holenderskim, a dzięki marce TrainerPRO jest także obecna w Polsce.

Statyw z przeznaczeniem do piłki nożnej został opracowany w ścisłej współpracy z Analitykami reprezentacji Niemiec. Na podstawie sugestii oraz uwag stworzono projekt spełniający najwyższe standardy w europejskim futbolu. Obecnie Niemiecki Związek Piłki Nożnej (Deutscher Fußball-Bund) posiada aż dziewięć statywów, służących każdej drużynie reprezentacyjnej. Ciekawostkę stanowi fakt, że pierwsza reprezentacja Niemiec – prowadzona przez sztab szkoleniowy na czele z Joachimem Löwem – używała zestawu KARO (statyw + kamera) podczas ośmiotygodniowego okresu przygotowawczego do mistrzostw świata w 2014 roku, a także podczas samego Mundialu w Brazylii. Aktualnie statyw jest dalej wykorzystywany do rejestrowania wykonanej pracy.

Aktualnie narzędzie do nagrywania jednostek treningowych oraz meczów używane jest między innymi przez następujące reprezentacje, Kluby, Związki piłkarskie oraz inne instytucje:

Reprezentacje i Kluby

Związki Piłki Nożnej

Inne instytucje

 

Statywy KARO SportsystemsStatywy firmy KARO Sportsystems, wyposażone w odpowiednią kamerę, pozwalają rejestrować materiały filmowe z treningów oraz meczów (ligowych, pucharowych, towarzyskich, podczas obozów przygotowawczych). Warto zapoznać się z zastosowaniem oraz głównymi zaletami.

Zastosowanie

Zalety statywu

Statywy KARO Sportsystems

Statywy dostępne są w dwóch standardach – Premium oraz Ekonomicznym. W każdym standardzie proponujemy produkty różniące się charakterystyką.

Standard Premium

Standard Ekonomiczny

W przypadku ewentualnych wątpliwości lub dodatkowych pytań, czekamy na kontakt z biurem marki TrainerPRO. W uzasadnionych przypadkach chętnie prześlemy również szczegółową prezentację obu wersji statywów.

Pomagamy profesjonalizować analizę treningów i meczów. Warto skorzystać z naszego wsparcia!

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej