Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2016
6
stycznia

Rozstrzygnęliśmy "Konkurs urodzinowy"

Dodane 06.01.2016 przez TrainerPRO

 

Dzisiaj oficjalnie zamykamy świętowanie pierwszych urodzin marki TrainerPRO. Czynimy to, ogłaszając końcowe wyniki konkursu z okazji premierowego roku obecności agencji na rynku. Wnikliwa analiza odpowiedzi trwała kilka godzin, a została zwieńczona wyborem pięciu wyróżnionych zgłoszeń. Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim Uczestnikom, jednocześnie gratulując triumfatorom.

Każdy konkurs traktujemy w kategoriach współpracy, swoistej relacji bilateralnej. Osoby odpowiadające na pytania lub rozwiązujące określone zadania mają okazję dokonać przemyśleń w danym kierunku, zastanowić się nad stosowną problematyką, sformułować przekonania w formie pisemnej, czyli otrzymują wartość edukacyjną. A przy okazji mogą przystąpić do rywalizacji i sięgnąć po atrakcyjne nagrody. Naszym profitem jest zebranie dodatkowych informacji na temat świadomości piłkarskiej, sposobu rozumienia piłki nożnej, charakteru postrzegania futbolowych zależności, a także jakości zapatrywań względem tej skomplikowanej dyscypliny sportu. Kolejny raz - na bazie bardzo zróżnicowanego poziomu odpowiedzi - otrzymaliśmy potwierdzenie, że idea marki TrainerPRO jest niezwykle istotna, ponieważ całe środowisko piłkarskie czeka mnóstwo pracy. Dla nas ogromną satysfakcję stanowi fakt, że wiele wypowiedzi na wysokim poziomie merytorycznym zostało nadesłanych przez Trenerów współpracujących z agencją analityczno-doradczą. Różnorodna edukacja - między innymi udział w warsztatach Marcina Gabora pod nazwą "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" - przynosi wspaniały progres.

Tytułowi wstępu poświęciliśmy jeden akapit. Teraz już pora na ostateczne rozstrzygnięcia "Konkursu urodzinowego" marki TrainerPRO. Podajemy personalia zwycięzców oraz nagrody przypisane do konkretnego miejsca:

I miejsce: Paweł Wojtaś

II miejsce: Michał Kowalski

 • książka "Pep Guardiola - Biografia" - Jaume Collell
 • 30% rabatu dla Trenera na rejestrację w bazie danych marki TrainerPRO
 • 50% zniżki na udział w jednej z edycji warsztatów piłkarskich pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" (do wykorzystania w 2016 roku)
 • 20% rabatu na jeden zagraniczny staż szkoleniowy w 2016 roku
 • zestaw trzech ostatnich numerów czasopisma "Asystent Trenera" (12, 11, 10)

III miejsce: Piotr Wykurz

 • książka "Głowa, serce i nogi" - Antonio Conte oraz Antonio Di Rosa
 • 20% rabatu dla Trenera na rejestrację w bazie danych marki TrainerPRO
 • 30% zniżki na udział w jednej z edycji warsztatów piłkarskich pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" (do wykorzystania w 2016 roku)
 • 10% rabatu na jeden zagraniczny staż szkoleniowy w 2016 roku
 • książka "Liczy się zespół. Louis van Gaal (biografia)" - Maarten Meijer

IV miejsce: Tomasz Pawliczak

 • książka "Menedżerowie: Jak myślą i pracują wielcy stratedzy piłki nożnej" - Mike Carson
 • 10% rabatu dla Trenera na rejestrację w bazie danych marki TrainerPRO
 • 20% zniżki na udział w jednej z edycji warsztatów piłkarskich pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" (do wykorzystania w 2016 roku)
 • zestaw dwóch ostatnich numerów czasopisma "Asystent Trenera" (12, 11)

V miejsce: Sebastian Ogórek

 • książka "Drobna różnica, czyli jak zostać piłkarzem" - Philipp Lahm
 • 10% zniżki na udział w jednej z edycji warsztatów piłkarskich pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" (do wykorzystania w 2016 roku)
 • egzemplarz czasopisma "Asystent Trenera" (12)

 

Wszystkie wyróżnione osoby poinformujemy dodatkowo za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Pragniemy również mocno podziękować podmiotom, które ufundowały liczne nagrody w naszym konkursie. Wsparli nas:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo