Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
21
lipca

Role wybierane przez Trenerów - aktualizacja zestawienia

Dodane 21.07.2015 przez TrainerPRO

 

Od marca - w regularnych odstępach - przedstawiamy szczegółowe statystyki zainteresowania rolami szkoleniowymi, możliwymi do wyboru w procesie rejestracji. Baza danych marki TrainerPRO przewiduje cztery alternatywy. Niniejszym prezentujemy najnowszą miarę popularności.

Rejestracja w bazie danych marki TrainerPRO rozpoczyna interesującą podróż. Już dzięki samemu wypełnieniu Arkusza Informacyjnego, szkoleniowiec zyskuje świetną możliwość zdefiniowania zapatrywań piłkarskich, uporządkowania przekonań strategiczno-taktycznych, pogrupowania elementów warsztatu szkoleniowego oraz poszerzenia horyzontów myślowych. Obok niewątpliwego waloru edukacyjnego, opracowanie dokumentu otwiera nowe opcje współpracy z agencją analityczno-doradczą, jak również pozwala korzystać z licznych przywilejów. Status Trenera zarejestrowanego w bazie danych stanowi swoiste uprawnienie do poruszania się po szerokiej drodze edukacyjnej według TrainerPRO. Tylko szkoleniowcy współpracujący na bazie obecności w rejestrze agencji mogą czerpać z naszego pełnego wsparcia w wielostopniowym rozwoju, profesjonalizacji pracy i pomocy w znalezieniu odpowiedniego Klubu.

Szerokie zalety stałej kooperacji z marką TrainerPRO skłaniają Trenerów do wnioskowania o inaugurację współpracy, a jednocześnie oznaczają chęć znalezienia się w bazie danych. Wysyłamy z dużą regularnością arkusze, zgodne z preferencjami szkoleniowców. Stopień zainteresowania poszczególnymi rolami szkoleniowymi obrazuje poniższa statystyka.

  • 52% - Pierwszy Trener drużyny juniorów/trampkarzy
  • 27% - Drugi Trener drużyny seniorów
  • 15% - Pierwszy Trener drużyny seniorów
  • 6% - Trener Bramkarzy

 

Dla wnikliwych osób prezentujemy również poprzednie wyliczenia:

Zapraszamy do kontaktu wszystkich Trenerów, poszukujących możliwości rozwoju zawodowego, profesjonalizacji codziennej pracy oraz autorskiej drogi trenerskiej. I rozumiejących, że progres - podobnie jak proces szkoleniowy - to długofalowa inwestycja.

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo