Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
1
stycznia

Rafał Skórski dołączył do zespołu marki TrainerPRO

Dodane 01.01.2015 przez TrainerPRO

 

Spoglądając na kartki kalendarza, nie da się zbyć milczeniem faktu, iż to właśnie dziś rozpoczął się kolejny rok. A skoro dochodzimy do powyższej konkluzji, to warto przypomnieć, że od 1 stycznia 2015 roku marka TrainerPRO rozpoczyna współpracę z Trenerami Bramkarzy. Człowiekiem, który dla agencji analityczno-doradczej będzie weryfikował szkoleniowców, jest Rafał Skórski.

Od premierowego dnia nowego roku umożliwiamy Trenerom Bramkarzy rejestrację w bazie danych, dzięki czemu ta grupa zawodowa będzie mogła również korzystać ze wszystkich przywilejów oraz usług. Za analizę dokumentów rejestracyjnych będzie odpowiadał Rafał Skórski.

Nowy współpracownik marki TrainerPRO przez lata – jako bramkarz – reprezentował barwy Hutnika Kraków. Na swoim koncie odnotował również występy w drużynach Górnika Wieliczka oraz Karpat Siepraw. Niezwykle groźna kontuzja kręgosłupa przerwała świetnie zapowiadającą się przyszłość sportową ambitnego golkipera. I to w bardzo młodym wieku. Jako że życie nie znosi próżni, Rafał Skórski błyskawicznie zmienił profesję, szybko przeistaczając się w Trenera Bramkarzy. Doświadczając różnych niedostatków w szkoleniu zawodników na tej pozycji, budował warsztat na bazie własnych przemyśleń.

Trener Skórski najpierw pracował w sztabach szkoleniowych Hutnika Kraków oraz Kaprat Siepraw. Dwukrotnie dbał o przygotowanie bramkarzy Cracovii (2007-2009 i 2012-2014), trenował także golkiperów GKS-u Katowice (2010-2011), zaś obecnie pełni funkcję Trenera Bramkarzy w Lechii Gdańsk (od 2014). Członek zespołu marki TrainerPRO został swego czasu również dostrzeżony przez Trenera Marcina Dornę i zaproszony do współpracy przy ówczesnej reprezentacji Polski do lat 17, z którą obaj Panowie zdobyli brązowy medal mistrzostw Europy. Rafał Skórski piastował także stanowisko Trenera Bramkarzy w reprezentacjach U-20 oraz U-21.

- Znam Rafała Skórskiego od wielu lat. Miałem przyjemność współpracować z tym niesamowicie uzdolnionym Trenerem w dwóch Klubach. Najpierw w GKS-ie Katowice, później w Cracovii. Przeprowadziliśmy setki merytorycznych rozmów, do dziś wymieniamy szczegółowe poglądy na tematy piłkarskie. Doskonale wiem, jak planuje proces treningowy bramkarzy, w jaki sposób prowadzi jednostki treningowe i absolutnie podzielam także motyw przewodni postrzegania piłkarza na tej pozycji. Rafał Skórski to dla mnie naturalny wybór w kontekście współpracownika, zajmującego się  Trenerami Bramkarzy – opowiada Marcin Gabor, Założyciel marki TrainerPRO.

Trener Gabor kontynuuje prezentację nowego współpracownika, przedstawiając autorskie przemyślenia – Rafał Skórski to dla mnie absolutnie najlepszy Trener Bramkarzy w Polsce. Fachowość tego szkoleniowca nie podlega dyskusji, podobnie jak nowatorskie podejście do sposobu ustawiania, poruszania i reakcji zawodnika na tej pozycji. Jednak istnieje jeszcze jeden aspekt, zdecydowanie wyróżniający Rafała. Otóż, Trener Skórski – jak rzadko kto wśród szkoleniowców bramkarzy – rozumie taktykę gry, odczytuje najgłębsze zależności, potrafiąc przełożyć wspomniane niuanse na grę bramkarza i trening, prowadzący do wdrożenia odpowiednich procedur boiskowych. Bramkarze pracujący pod okiem tego szkoleniowca są przystosowani do stylu gry danej drużyny, rodzaju działań defensywnych i ofensywnych. Ponadto mógłbym wymienić przynajmniej kilku bramkarzy polskiej Ekstrakalsy, którzy po przekroczeniu trzydziestego roku życia poprawili grę nogami o ponad 50%! Gratuluję Trenerowi Jerzemu Brzęczkowi, ponieważ w swoim sztabie posiada prawdziwy skarb.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Trenerów Bramkarzy do współpracy. Rejestracja w bazie danych daje szansę rozwoju merytorycznego na wielu płaszczyznach, pozwala wziąć udział w warsztatach szkoleniowych, uczestniczyć w stażach trenerskich, a może nawet znaleźć Klub, poszukujący szkoleniowca golkiperów o idealnie pasującej charakterystyce. A to jeszcze nie wszystko – pełna oferta współpracy znajduje się w tym miejscu.

Wszelkie zapytania prosimy kierować pod ten adres poczty elektronicznej. Warto pamiętać, że w styczniu - z okazji premiery - obowiązuje aż 20% rabatu na rejestrację w bazie danych. Zapraszamy!

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo