Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2017
23
stycznia

Program LongoMatch znalazł się w portfolio Usług Partnerskich marki TrainerPRO!

Dodane 23.01.2017 przez TrainerPRO

 

Z przyjemnością informujemy o podjęciu współpracy marki TrainerPRO z hiszpańską firmą Fluendo. To właśnie w Barcelonie powstało profesjonalne oprogramowanie do analizy taktycznej o nazwie LongoMatch. Na mocy parafowanej umowy, od dzisiaj włączamy fachowy program do palety Usług Partnerskich, zaś sama firma Fluendo otrzymała status Partnera Merytorycznego.

Zagadnienie taktyki stanowi najważniejszy aspekt piłki nożnej oraz wiodący komponent Modelu Pracy Trenera, natomiast analiza taktyczna występuje w każdym elelmencie rozmyślań szkoleniowych. Marka TrainerPRO oferuje najbardziej kompleksowy i komplementarny zakres usług edukacyjno-analitycznych na europejskim rynku, dlatego umieszczenie w ofercie profesjonalnego oprogramowania do analizy taktycznej jest logicznym krokiem.

Program LongoMatch posiada mnóstwo zalet, które przybliżamy w osobnym opracowaniu. Jednak w tym miejscu warto wymienić kilka z nich. Mamy na myśli choćby absolutną swobodę w tworzeniu struktury analitycznej, co w większości programów stanowi granicę nie do przebrnięcia lub wymaga dodatkowych opłat. Aplikacja umożliwia wykonywanie precyzyjnej i dogłębnej analizy, pozwala na utrzymywanie wieloletniej bazy danych analiz meczowych lub zachowań taktycznych poszczególnych zawodników. Dodatkowo istnieje szansa dokonywania pomiarów statystycznych w ujęciu czasowym lub procentowym. Ważnym czynnikiem jest również kreatywne podejście do pulpitu analitycznego - mamy możliwość dopasowania podstawowego narzędzia pracy do naszych preferencji. Nie zapominamy też o dodawaniu przydatnych opisów i komentarzy, zakładaniu wymaganych filtrów czy tworzeniu prezentacji i kompilacji przed odprawami z zespołem. Na wzmiankę zasługują także funkcje wprowadzania rysunków na wybrane meczowe sceny oraz przybliżanie dowolnych fragmentów boiska.

- Wybrałem współpracę akurat z firmą Fluendo, ponieważ od długiego czasu osobiście pracuję na programie LongoMatch. Jestem bardzo zadowolony z merytorycznej głębi oraz funkcjonalności tego właśnie oprogramowania. Analiza taktyczna stanowi dla mnie filar pracy szkoleniowej, dlatego z perspektywy Trenera oraz Analityka taktycznego polecam wszystkim zainteresowanym korzystanie ze wsparcia LongoMatch. Tym bardziej, że istnieje możliwość zarówno pozyskania wersji PRO, jak również korzystania z darmowego oprogramowania. W tym ostatnim przypadku marka TrainerPRO rozszerzyła swoje Usługi Fakultatywne o "Szkolenie z obsługi programu LongoMatch", więc z większości funkcji można czerpać profity w formie niezwykle ekonomicznej - tłumaczy Marcin Gabor, zarządzający marką TrainerPRO.

Zapraszamy do bliższego poznania programu LongoMatch. Wiele informacji, dotyczących samego narzędzia pracy trenerskiej, a także możliwości pozyskania oprogramowania zawarliśmy w tekście na osobnej podstronie.

Analiza taktyczna powinna być profesjonalna oraz intuicyjna!

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo