Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
8
paźd.

Polski Związek Piłkarzy został Partnerem marki TrainerPRO

Dodane 08.10.2015 przez TrainerPRO

 

W ostatnich tygodniach zapowiadaliśmy kolejne partnerstwa marki TrainerPRO. Faktycznie, mamy w zanadrzu kilka niezwykle interesujących kooperacji, o których sukcesywnie będziemy informować jesienną porą. Zaczynamy od prezentacji Partnera Wspierającego. Od dzisiaj do tego grona należy Polski Związek Piłkarzy!

W pierwszej chwili wiele osób niewątpliwie zastanowiło się, dlaczego agencja analityczno-doradcza - współpracująca z Trenerami oraz Klubami - inauguruje współdziałanie ze związkiem skupiającym obecnych i byłych piłkarzy. Jednak sceptykom bardzo szybko w sukurs przychodzi człowiek zarządzający marką, Marcin Gabor. - Warto pamiętać, że liczne grono zawodników wciela się później w rolę Trenerów, pełni mało popularną w Polsce i najczęściej ogólnie niezrozumianą funkcję Dyrektora ds. sportowych, piastuje stanowiska w Zarządach Klubów, czy zajmuje się scoutingiem lub działalnością menedżerską. Do wszystkich wymienionych zajęć potrzeba przygotowania merytorycznego, które marka TrainerPRO może zapewnić poprzez swoją pionierską oraz kompleksową ofertę. Bardzo cieszię się z powodu poszerzenia rejestru podmiotów współpracujących o nowego Partnera Wspierającego, bowiem agencja dotrze do kolejnej grupy potencjalnie zainteresowanych odbiorców. Ponadto, przedstawiciele Polskiego Związku Piłkarzy doceniają naszą fachowość, nowatorskie podejście do zagadnienia, jak również możliwość udzielenia szerokiej gamy wsparcia dla zawodników kończących swoje przygody piłkarskie.

Kooperacja uwzględnia nie tylko wsparcie merytoryczne "byłych piłkarzy", ale także wzajemne działania promocyjne i marketingowe, a obie strony wyraziły także wolę realizowania wspólnych akcji. - Piłkarze są dla nas najważniejsi. Staramy się pomagać im na wielu polach, a jednym z nich jest edukacja i zapewnienie zawodnikom "nowego startu" po zakończeniu boiskowej kariery. Wiemy, jak ważne jest zdobywanie nowych doświadczeń i nieustanny rozwój. Zależy nam, aby podopieczni związku, którzy zdecydują się na zawód trenera piłkarskiego, mieli szansę otrzymać pomoc od marki TrainerPRO. A jeśli w przyszłości agencja ewentualnie wesprze Trenerów w znalezieniu odpowiednio dopasowanego miejsca pracy szkoleniowej, będzie to świetna wiadomość - tłumaczy Daniel Archetka, Koordynator ds. mediów Polskiego Związku Piłkarzy.

Współpracę czas rozpocząć!

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo