Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2014
7
grudnia

Pierwszy konkurs rozstrzygnięty!

Dodane 07.12.2014 przez TrainerPRO

 

Premierowa rywalizacja w postaci konkursu przeszła już do historii. Nadszedł czas na podanie ostatecznych rozstrzygnięć. Zgodnie z regułami, nagrody przypadły w udziale czterem Uczestnikom. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim pozostałym osobom dziękujemy za zgłoszenia.

Poziom merytoryczny uzasadnień okazał się bardzo zróżnicowany. Już na bazie treści krótkich wiadomości możemy wywnioskować sposób postrzegania futbolu, a ten ogólnikowy i stereotypowy - jak wiadomo - chcemy zmieniać. Wierzymy głęboko, że bliska współpraca marki TrainerPRO ze szkoleniowcami pozwoli wpłynąć pozytywnie na analizę składowych tej skomplikowanej dyscypliny sportu.

Otrzymaliśmy również odpowiedzi na wysokim poziomie. Cieszymy się, że często przewijało się nazwisko świetnego polskiego Trenera, jakim jest Wojciech Stawowy. Wśród zagranicznych "nauczycieli futbolu" królowały dwa nazwiska - Josep Guardiola i Jürgen Klopp.

Pełna lista triumfatorów pierwszego konkursu w dziejach agencji TrainerPRO:

I miejsce: Marek Jarocha oraz Łukasz Smolewski

Obaj Panowie otrzymują pakiety rabatów w wysokości 30% na wszystkie usługi agencji analityczno-doradczej (do wykorzystania w 2015 roku).

II miejsce: Paweł Wojtaś

Druga nagroda to darmowy wstęp na dowolne warsztaty piłkarskie Marcina Gabora pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" w 2015 roku.

III miejsce: Paweł Kulasek

Nagroda książkowa - "Jürgen Klopp. Czarodziej z Dortmundu"

 

Serdeczne gratulacje!

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo