Pakiety edukacyjne

Marka TrainerPRO - od początku obecności na rynku - sukcesywnie poszerza ofertę wydarzeń edukacyjnych. Część z nich programowo jest przeznaczona dla Trenerów funkcjonujących w ramach programu "Edukacja Trenerów według TrainerPRO", a także osób chętnych do wejścia na szkoleniową drogę - korzystających z "Systemu wsparcia przyszłych Trenerów". Jednak tymczasowo otworzyliśmy ofertę warsztatową dla wszystkich chętnych. Naszym celem jest umożliwienie podnoszenia wiedzy każdej chętnej osobie. W celu zwiększenia dostępności naszych warsztatów stworzyliśmy także Pakiety edukacyjne, które pozwalają dodatkowo korzystanie z innych aspektów edukacyjnych w niższych cenach. Takie rozwiązanie oznacza dużą oszczędność!

Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu warsztatów pokazało, że wiele osób uczestniczy w szkoleniach dwa lub nawet trzy razy. Słuchacze przemieszczają się również po Polsce, by brać udział w różnych wydarzeniach edukacyjnych marki TrainerPRO. Relatywnie duże grono Uczestników przybywa również spoza granic kraju (Niemcy, Anglia, Norwegia, Irlandia, Czechy). Niemal codziennie otrzymujemy także zapytania, dotyczące konkretnych warsztatów w kontekście daty czy lokalizacji. Wychodząc naprzeciw potrzebie planowania wyjazdów na spotkania warsztatowe, dbając o budżety Uczestników, a także honorując osoby mocno zaangażowane w edukację pod naszymi auspicjami, stworzyliśmy kilka Pakietów edukacyjnych. Wszystkie zestawy stanowią odpowiedź na różne pomysły odnośnie do udziału w warsztatach czy połączenia uczestnictwa w szkoleniach z przystąpieniem do stałej współpracy i korzystania z programu edukacyjnego. Wierzymy, że nasza propozycja spotka się z zainteresowaniem.

Warsztaty przeznaczone są dla:

Marka TrainerPRO przygotowała sześć Pakietów edukacyjnych. Określenie "warsztaty" odnosi się do wydarzeń edukacyjnych, wyszczególnionych na tej podstronie.

1. Pakiet edukacyjny Premium Plus

2. Pakiet edukacyjny Premium

3. Pakiet edukacyjny PRO Plus

4. Pakiet edukacyjny PRO

5. Pakiet edukacyjny Cheftrainer

6. Pakiet edukacyjny Basic

Rezerwacji stosownego Pakietu edukacyjnego można dokonać, przesyłając do biura marki TrainerPRO wypełniony formularz:

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, chętnie odpowiemy na zapytania. Czekamy na kontakt!

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej