Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2016
3
listopada

Organizujemy staże szkoleniowe - Trener dzieli się wrażeniami

Dodane 03.11.2016 przez TrainerPRO

 

Jedną z najpopularniejszych Usług Fakultatywnych marki TrainerPRO pozostaje niezmiennie "Pomoc w organizacji stażu trenerskiego". Wspieramy zainteresowanych Trenerów oraz przyszłych Trenerów w wyjazdach, poszerzających horyzonty trenersko-szkoleniowe oraz wspomagających proces edukacji. Organizujemy hospitacje zarówno w Klubach i Akademiach na terenie Polski, jak również innych krajach europejskich. Dla naszej agencji nie liczy się nazwa Klubu, ani jego historia, lecz fachowość pracy szkoleniowej oraz profesjonalizm. Niedawno na stażu w pierwszej drużynie Radomiaka Radom przebywał Pan Norbert Kozyra - jeden z Trenerów współpracujących z TrainerPRO. Poniżej znajduje się podsumowanie autorstwa szkoleniowca.

- Od 18.09 do 23.09.2016 przebywałem na stażu trenerskim w drugoligowym klubie Radomiak Radom, podpatrując pracę Trenera Wernera Liczki. Staż został zorganizowany w ramach projektu „Edukacja trenerów według TrainerPRO” przez markę, której osobą zarządzjącą jest Marcin Gabor. Przebieg i organizacja stażu nie budzi żadnych zastrzeżeń. Wszystko było zorganizowane w sposób profesjonalny. Najważniejsze jednak jest to, że staż tak naprawdę odbył się u Trenera Liczki, który obecnie pracuje w Radomiaku Radom. A nie w Klubie, w którym akurat pracuje Trener Liczka. To ogromna różnica. Celem tej wizyty było poznanie metodologii pracy Trenera, który ma swój model pracy i system gry, a nie - jak to ma miejsce na wielu komercyjnych stażach - zobaczenie wszystkiego w Klubie: od zarządzania poprzez wybiórcze treningi z seniorami do grup młodzieżowych, kończąc na kilku meczach tych grup.

Tutaj od początku staż był dedykowany pod moje potrzeby. Dzięki precyzyjnej identyfikacji tych potrzeb, dokonanej przez Pana Marcina Gabora poprzez liczne rozmowy oraz wypełnione arkusze, mogliśmy dobrać zarówno odpowiedni termin, jak i Trenera, u którego staż się odbędzie. Przez cały czas trwania stażu miałem dostęp do kadry trenerskiej, z jaką pracuje Trener Liczka. Mogłem bez żadnych ograniczeń rozmawiać z Pierwszym i Drugim Trenerem, Trenerem Bramkarzy i Fizjoterapeutą. Przez pięć dni podpatrywałem pracę sztabu od kuchni, mając dostęp do całej infrastruktury i uczestnicząc w każdym aspekcie życia drużyny. Dzisiaj już wiem, że czas jaki poświęcił mi trener Liczka oraz jego wyjaśnienia, których udzielał mi na bieżąco, zaowocują w przyszłości. I to wcale nie dalekiej.

Polecam wszystkim dedykowane staże, organizowane przez markę TrainerPRO. Dzisiaj już wiem, że nie pozycja zespołu czy liga, w jakiej  zespół gra, a sposób zarządzania drużyną i podejścia do pracy Trenera ma znaczenie. Równie wielkie znaczenie ma dobór odpowiedniego Trenera pod nasze oczekiwania, a właśnie Marcin Gabor taki dobór gwarantuje. I pamiętajcie - odbywajcie staże u Trenerów, a nie w Klubach.

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo