Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
5
czerwca

Od pół roku jesteśmy na rynku piłkarskim

Dodane 05.06.2015 przez TrainerPRO

 

Niepostrzeżenie minęło już pół roku, odkąd marka TrainerPRO oficjalnie zainaugurowała działalność. Data 1 grudnia 2014 roku przeszła do naszej historii, ponieważ właśnie wówczas rozpoczynaliśmy swoją długą drogę. Oczywiście, prace koncepcyjne, przygotowawcze oraz proceduralne – prowadzone przez Marcina Gabora – odbywały się przez wiele poprzedzających miesięcy, jednak już na zawsze ten chłodny dzień będzie kojarzył się z uruchomieniem przełomowego projektu.

Za nami już, a tak naprawdę - w kontekście poczynionych planów i charakteru przedsięwzięcia - tylko pół roku. W trakcie sześciu minionych miesięcy zrealizowaliśmy plan w stu procentach. A właściwie wyprzedziliśmy zakładany scenariusz. – Idea marki TrainerPRO, jak również kompleksowość usług świadczonych względem Trenerów i Klubów, stawiają agencję w roli europejskiego prekursora. Na bazie precyzyjnie wytyczonego konceptu odbywa się rozwój marki. Przebiega on w sposób niezwykle harmonijny, ale warto mieć na uwadze, że pierwszy etap budowania tak ogromnego przedsięwzięcia potrwa kilka lat. Zawsze porównuję agencję TrainerPRO do drużyny piłkarskiej. W obu przypadkach potrzebne jest właściwe postrzeganie piłki nożnej, szczegółowa wizja gry, długofalowe wdrażanie systemu gry, organizacji gry, progres w licznych obszarach rozwoju zespołu/projektu, jak również konsekwencja i cierpliwość w działaniu. Marka TrainerPRO idzie do przodu nawet szybciej niż przewidywał mój plan, co mnie niezwykle cieszy. Ciągle wzrasta rozpoznawalność agencji, Trenerzy coraz liczniej korzystają z naszych usług, chcą współpracować na bazie szerokiej gamy świadczeń. A w procesie przekonywania i uświadamiania przedstawicieli Klubów również znajdujemy się we właściwym miejscu. Jednak – jak wskazuje sama nazwa – proces to ciągłe oddziaływanie w celu zmiany stanu rzeczy. Warto zwrócić uwagę na liczbę pozyskanych Partnerów, dostrzegających poziom merytoryczny oraz fachowość po stronie TrainerPRO. Reasumując, jestem niezwykle dumny z premierowego półrocza, ciesząc się jednocześnie na kolejne długie miesiące i lata. Będziemy angażować mnóstwo sił, by wspierać rozwój Trenerów, krok po kroku wspierać profesjonalizację Klubów i sukcesywnie wprowadzać pojęcie „Planowego doboru Trenerów”. Jestem osobą bardzo konsekwentną w swoich poglądach oraz działaniach, więc te same cechy charakteryzują markę TrainerPRO – podsumowuje Marcin Gabor, który nie tylko wymyślił, stworzył, ale także dowodzi całym przedsięwzięciem.

Przy okazji małego jubileuszu dziękujemy serdecznie za wszystkie pozytywne reakcje, głosy wsparcia oraz wyrazy szacunku. To dobry sygnał, świadczący o ludziach potrafiących docenić pomysł, wysiłek i ciężką pracę.

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo