Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
26
listopada

Nowy numer "Asystenta Trenera"

Dodane 26.11.2015 przez TrainerPRO

 

Redakcja czasopisma "Asystent Trenera" przygotowała dla Czytelników kolejny numer. Tradycyjnie już zapraszamy do złożenia zamówienia poprzez biuro marki TrainerPRO. Nabycie magazynu na bazie Usługi Partnerskiej oznacza oszczędności.

Wydawnictwo oznaczone numerem dwanaście zawiera wiele zróżnicowanych artykułów, dotykających wielorakiej problematyki. W tym wydaniu znajdziemy między innymi teksty dotyczące planowania cyklu treningowego, organizacji szkolenia zawodników, a także struktury szkolenia Trenerów. Nie zabraknie również informacji i porad na temat pracy z młodzieżą, autorzy skupiają się też na elementach przygotowania motorycznego czy zagadnieniach z zakresu dietetyki. Cieszymy się, że najnowszy egzemplarz został wzbogacony o artykuł Pana Dariusza Laszczyka, z którego kancelarią prawną współpracuje marka TrainerPRO. Warto pamiętać, że obecnie każde wydanie "Asystenta Trenera" łączone jest z magazynem o nazwie "Trener".

Spis treści obu czasopism można odnaleźć pod tym odnośnikiem.

Precyzyjne informacje o sposobie złożenia zamówienia, korzyściach płynących z sięgnięcia po Usługę Partnerską oraz okładki dostępnych numerów (w tym archiwalnych) umieściliśmy na osobnej stronie.

Czekamy na kontakt od osób chcących zagłębić się w lekturę.

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo