Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
30
kwietnia

Nowy artykuł Marcina Gabora w "Asystencie Trenera"

Dodane 30.04.2015 przez TrainerPRO

 

Z przyjemnością informujemy oficjalnie o kolejnym merytorycznym artykule Marcina Gabora, który pojawi się na łamach najnowszego wydania czasopisma "Asystent Trenera". Analityczne opracowanie nosi nazwę "Fachowa weryfikacja pracy trenera - niezależna od wyników". Zachęcamy do nabycia periodyku i życzymy pouczającej lektury!

Trener Gabor udowadnia na kolejnych stronach, że redukowanie działania szkoleniowego do aspektu wynikowego stanowi ogromny błąd, bazujący na niezrozumieniu piłki nożnej. To błąd wpływający negatywnie na rozwój Trenerów, ale również czynnik uniemożliwiający uczynienie progresu przez drużyny, kluby, czy samych piłkarzy.

Autor wskazuje kilkadziesiąt kryteriów, koniecznych do oceny pracy Trenera, przyporządkowując poszczególne do konkretnych ram czasowych. W tekście zostają poruszone zagadnienia specyfiki zawodu trenerskiego, długofalowego charakteru wpływu na zespół oraz konieczności zmiany postrzegania pracy szkoleniowej. Trener Gabor często podkreśla: "Trener to nie wyniki".

Polecamy gorąco artykuł pióra Marcina Gabora, posiadający potężną dawkę edukacyjną. Wszystko w futbolu zaczyna się od świadomości, a opisywany materiał pozwala spojrzeć na tematykę z zupełnie innej strony.

Przypominamy, że "Asystent Trenera" to Partner Medialny marki TrainerPRO. Wspierający naszą inicjatywę, podobnie jak X edycję warsztatów piłkarskich pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa". Z naszej strony namawiamy do zapoznania się ze spisem treści najnowszego numeru czasopisma. Mnogość tematów umożliwia każdemu zainteresowanemu wybór treści odpowiednich dla siebie.

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo