Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
17
marca

Nowa promocja dla Trenerów

Dodane 17.03.2015 przez TrainerPRO

 

Od pewnego czasu obowiązuje bardzo ciekawa promocja dla Klubów, które skontaktują się z nami w celu podjęcia współpracy. Chcemy nagrodzić również aktywnych Trenerów, dlatego uruchamiamy ofertę specjalną dla wszystkich szkoleniowców. Do uzyskania dodatkowych profitów potrzebna jest rejestracja w bazie danych marki TrainerPRO.

Wypełnienie Arkusza Informacyjnego Trenera, koniecznego w procesie rejestracji, jest postawieniem premierowego kroku na drodze edukacyjnej według TrainerPRO. Szkoleniowiec znajdujący się w bazie danych agencji analityczno-doradczej uzyskuje mnóstwo długofalowych korzyści, płynących z rozpoczęcia współpracy. Mamy na myśli wielostopniowy rozwój Trenerów, ewentualną możliwość polecenia do Klubu poszukującego szkoleniowca o określonym profilu, przywilej uczestnictwa w wydarzeniach przeznaczonych dla zarejestrowanych Trenerów, skrócone procedury dostępu do wszelkich usług oraz wysokie stałe rabaty.

Do końca czerwca proponujemy dodatkowe bonusy. Każdy Trener, który zarejestruje się w bazie danych, będzie mógł skorzystać jednorazowo z opustów na dwie Usługi fakultatywne. Oto szczegóły:

Zapraszamy do współpracy kolejnych Trenerów!

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo