Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
23
marca

Kontakt w celu rejestracji

Dodane 23.03.2015 przez TrainerPRO

 

W minionych dniach kilku kolejnych Trenerów wyraziło chęć współpracy z marką TrainerPRO. Przy tej okazji chcemy wyjaśnić jedną techniczną kwestię, która kilka razy pojawiła się w wiadomościach od szkoleniowców. Strona internetowa agencji to nie portal, a rejestracja w bazie danych nie odbywa się za pomocą uzyskania identyfikatora i hasła.

Niestety, przyzwyczajenie do towarzyszących wszędobylsko mediów społecznościowych spowodowało, że czasem otrzymujemy wiadomości z zapytaniami o "funkcjonalności portalu", prośby o wskazanie "linku do rejestracji", czy nawet pretensje o "ukryty panel rejestracyjny".

Pominiemy milczeniem powyższą retorykę. Mimo szczerych chęci, trudno nam się dopatrzyć podobieństw w charakterze działalności marki TrainerPRO do funkcjonowania portali internetowych. Ani strona nie została zbudowana w sposób przypominający takie przedsięwzięcia, ani choćby raz w naszym przekazie nie pojawiło się takowe skojarzenie lub słowo, ani też nigdy nie informowaliśmy o możliwości rejestracji poprzez stronę internetową.

Agencja analityczno-doradcza stawia na bezpośredni kontakt z Trenerami, przedstawicielami Klubów, Partnerami oraz osobami zainteresowanymi naszą marką. Zależy nam na współpracy dedykowanej, obliczonej na konkretną osobę. Po prostu "skrojonej na miarę". Rejestrację Trenera w bazie danych poprzedza kontakt szkoleniowca z naszym biurem, a cały proces odbywa się przy udziela ożywionej korespondencji. Żadne działania nie odbywają się automatycznie. Szczycimy się tym i warto podkreślić, że ów fakt również nas wyróżnia.

Świat wprawdzie pędzi do przodu, ale nieustannie należy się zastanawiać. W przeciwnym razie, wszystko zleje się w jedną całość.
 

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo