Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
10
listopada

Kolejny numer "Asystenta Trenera" - także u nas

Dodane 10.11.2015 przez TrainerPRO

 

Regularnie przypominamy nie tylko o naszych Partnerach, ale również Usługach Partnerskich. Od pewnego czasu dostępny jest kolejny numer czasopisma "Asystent Trenera". Oczywiście, swój egzemplarz można zamówić także za pośrednictwem biura marki TrainerPRO. W cenie niższej od rynkowej.

Jedenasty w historii numer magazynu zawiera artykuły, poruszające ponownie różnorodną tematykę futbolu oraz pracy szkoleniowej. Pojawiły się teksty na temat poszczególnych elementów warsztatu trenerskiego czy środków treningowych, a także zagadnienia dotyczące szkolenia młodzieży, treningu bramkarskiego, przygotowania mentalnego, odżywiania piłkarzy oraz profilaktyki urazowej. Koniecznie należy zaznaczyć, że Czytelnicy otrzymują w komplecie również nowe wydanie czasopisma "Trener".

Szczegóły spis treści obu wydawnictw znajduje się w tym miejscu.

Jednym z wyróżników Usług Partnerskich - w ramach funkcjonowania marki TrainerPRO - jest preferencyjny koszt. Po lekturę artykułów opublikowanych w najnowszej odsłonie "Asystent Trenera" może sięgnąć każdy chętny. I to w niższej cenie. Dodatkowo nagradzamy jednak Trenerów zarejetrowanych w bazie danych agencji analityczno-doradczej. Specjalnie dla tej grupy obniżając jeszcze cenę.

Precyzyjny cennik, procedurę zamówienia oraz dostępne numery archiwalne omawiamy w specjalnie na tę okazję zredagowanym tekście.

Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości!

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo