Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
19
sierpnia

Jeszcze kilka wolnych miejsc na wrześniowe warsztaty

Dodane 19.08.2015 przez TrainerPRO

 

Tylko nieco ponad miesiąc pozostał do warsztatów, organizowanych przez markę TrainerPRO, a zaplanowanych na 21 września w Warszawie. Tytułowe określenie szkolenia, brzmiące "Bramkarz jako ważna część zespołu", oddaje charakter spotkania, na które wciąż mamy jeszcze kilka wolnych miejsc.

Warsztaty przeznaczone są dla Trenerów Bramkarzy, szkoleniowców prowadzących całe drużyny i pragnących zrozumieć faktyczną rolę golkipera w zespołowym konstrukcie, osoby szukające edukacji w kierunku pełnienia roli Trenera Bramkarzy, jak również samych zawodników występujących na tej pozycji.

Prelegentem będzie Rafał Skórski, współpracownik agencji analityczno-doradczej, obecnie pracujący w Lechii Gdańsk. Posiłkując się cytatem z oficjalnego ogłoszenia, przedstawimy pokrótce przesłanie szkolenia: "Podczas warsztatów prelegent mocno skupi się na filozofii postrzegania bramkarza oraz sposobie rozumienia gry na tej pozycji. Trener Skórski przekaże też ogromny zasób wiedzy oraz doświadczeń, dotyczących działań bramkarza w systemie gry całej drużyny i różnic w zachowaniach na podstawie odmiennych koncepcji gry oraz niuansów poszczególnych zachowań w odniesieniu do nowatorskiego pomysłu na ustawienie, poruszanie i reakcje boiskowe. Poruszone zostaną też zagadnienia treningu golkipera na tle zespołowych założeń taktycznych, analizy postawy bramkarza, planu prowadzenia bramkarza w długofalowym procesie treningowym, jak również stereotypów w ocenie postawy zawodników na tej pozycji."

Rozdysponowaliśmy już zdecydowaną większość kart wstępu, jednak wciąż przyjmujemy rezerwacje. Warto spotkać się z marką TrainerPRO i wziąć udział w niestandardowym wydarzeniu.

Wszystkie potrzebne szczegóły znajdziecie na tej podstronie.

Zapraszamy!

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo