Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2016
28
stycznia

Jakimi rolami interesują się Trenerzy? - najnowsze zestawienie

Dodane 28.01.2016 przez TrainerPRO

 

Na początku istnienia marki TrainerPRO oferowaliśmy trzy role szkoleniowe, aktywne przy procesie rejestracji w bazie danych. Następnie dołożyliśmy możliwość długofalowej współpracy dla Trenerów Bramkarzy, by niedawno rozszerzyć wybór do pięciu ról. Najnowsza alternatywa to Drugi Trener drużyny juniorów/trampkarzy. Poniżej prezentujemy najbardziej aktualne zestawienie zainteresowania szkoleniowców rejestracją w poszczególnych obszarach trenerskiego fachu.

Istnieje możliwość korzystania z części usług agencji analityczno-doradczej bez konieczności wypełnienia warunków rejestracyjnych. Jednak dopiero znalezienie się w bazie danych pozwala sięgnąć po komplet świadczeń i czerpać z wielu przywiejów. Dokończenie procesu rejestracyjnego umożliwia także przystąpienie do programu "Edukacja Trenerów według TrainerPRO", umożliwiającego pokonywanie kolejnych kroków na drodze wielostopniowego rozwoju, podnoszenia rozlicznych kompetencji oraz profesjonalizacji pracy. Wszystkie powyższe czynniki wpływu torują ścieżkę długofalowej współpracy, dzięki której pojawia się szansa sukcesywnego i harmonijnego rozwoju osobistego w obszarze trenersko-szkoleniowym.

Godzi się też wspomnieć o niezwykle istotnym aspekcie. Aspekcie edukacyjnym, nierozerwalnie związanym z tokiem opracowywania Arkusza Informacyjnego. 74 punkty podzielone na 9 segmentów tematycznych - wypełnienie dokumentu zajmuje sporo czasu, wymaga skupienia i uporządkowania własnych zapatrywań, przekonań, preferencji. Wielogodzinne przemyślenia, wywołane szczegółowością arkusza, wpływają również na odnalezienie nieznanych dotąd pokładów wiedzy, określenia problematyki, dotychczas nieaktywnej w pracy szkoleniowej.

W każdym tygodniu otrzymujemy zapytania na temat rejestracji w bazie danych marki TrainerPRO, a w konsekwencji prośby o przesłanie Arkuszy Informacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ewidencją zainteresowania poszczególnymi rolami:

  • 49% - Pierwszy Trener drużyny juniorów/trampkarzy
  • 25% - Drugi Trener drużyny seniorów
  • 19% - Pierwszy Trener drużyny seniorów
  • 7% - Trener Bramkarzy
  • 0% - Drugi Trener drużyny juniorów/trampkarzy

 

Porównanie z poprzednim wykazem skłania do ciekawego wniosku. Otóż, nie zmieniła się kolejność w rankingu popularności, lecz statystyka wskazuje na większe spłaszczenie procentowego udziału. Dla wnikliwych obserwatorów prezentujemy wszystkie dotychczasowe zestawienia:

Czekamy na kolejnych Trenerów, pragnących poszerzać wiedzę i podnosić kompetencje w wielu kierunkach. Chętnie wesprzemy te starania, przygotowując również Indywidualny Plan Rozwoju. Wszelkie pytania prosimy kierować do biura marki TrainerPRO.

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo