Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
26
lipca

Instrukcja zakupu programu Fubalytics oraz... niespodzianka

Dodane 26.07.2015 przez TrainerPRO

 

Od początku istnienia marki TrainerPRO zamierzaliśmy budować portfolio usług o komplementarnym charakterze. Obok kompleksowych świadczeń agencji analityczno-doradczej, unikatowych w europejskim futbolu, oferujemy również "Usługi Partnerskie". Obecnie proponujemy między innymi możliwość nabycia profesjonalnego programu do analizy taktycznej - Fubalytics. W odpowiedzi na Wasze pytania, dziś prezentujemy pełną instrukcję zakupu oprogramowania oraz jedną bardzo interesującą funkcjonalność, o której nie informowaliśmy.

Wspomniana funkcja pozwala - w momencie zatrzymania meczowego kadru - przesuwać zawodników wirtualnie w celu wizualizacji prawidłowych zachowań taktycznych. Ten sposób obrazowania określonych zachowań znany jest z bardzo drogiego oprogramowania, stosowanego w piłkarskich audycjach telewizyjnych. Fubalytics to narzędzie profesjonalizujące analizę taktyczną wykonywaną przez Trenerów, jednak - dzięki marce TrainerPRO - dostępne na bardzo korzystnych warunkach finansowych. Zdecydowanie dopasowanych do polskich realiów ekonomicznych.

Po szczegółowe informacje o programie Fubalytics, zawierające także charakterystykę produktu, zapraszamy na oficjalną stronę agencji. Wskazany artykuł rozszerzyliśmy dzisiaj o dokładną instrukcję nabycia programu. Awizowany fragment przytaczamy w całości poniżej.

Instrukcja zakupu programu Fubalytics poprzez Usługę Partnerską marki TrainerPRO

Istnieją dwie drogi nabycia oprogramowania. Zalecamy jednak pierwszą z nich, ponieważ wówczas zyskuje się nie tylko na czasie, ale również zachowuje możliwość darmowego dostępu do demonstracyjnej wersji programu Fubalytics.

 1. Zaczynając od rejestracji
  1. W pierwszym kroku należy odwiedzić wskazaną podstronę oficjalnej witryny firmy Fubalytics – kliknij w tym miejscu.
  2. Następnie trzeba dokonać rejestracji, która prowadzi do założenia konta Użytkownika. Dzięki temu, macie szansę przetestować oprogramowanie lub natychmiast dokonać zakupu pełnej wersji.
  3. Jeśli podjęliście decyzję o nabyciu programu Fubalytics, wtedy zapraszamy ponownie na stronę marki TrainerPRO, którą obecnie czytacie.
  4. Na samej górze po prawej stronie znajdują się dwa przyciski, umożliwiające wybór pakietu (Basic/Basic+) oraz długości trwania abonamentu (6 miesięcy/12 miesięcy). Po wybraniu odpowiedniej opcji wystarczy skorzystać z przycisku „Kup teraz”.
  5. Zostaniecie przekierowani do bezpiecznego procesu płatności PayPal (oczywiście, konieczne jest posiadania konta PayPal). Na tej podstronie można w łatwy sposób zamienić wiodący język – z niemieckiego na polski.
  6. Po dokonaniu płatności prosimy o stosowną wiadomość na adres biura marki TrainerPRO.
  7. Gdy otrzymamy informację o uruchomieniu płatnej wersji oprogramowania, skontaktujemy się z Wami. Od tej pory otrzymacie dostęp do wszystkich funkcji programu Fubalytics!

 2. Zaczynając od zakupu

  Jeśli nie założyliście konta Użytkownika na stronie firmy Fubalytics i najpierw zrealizowaliście podpunkty (znajdujące się w punkcie nr 1) od „c” do „f”, wtedy poprosimy Was o uzupełnienie rejestracji w ramach strony fubalytics.de. Wystarczy wówczas wykonać czynności uwzględnione w podpunktach „a” i „b”, a następnie ponownie skontaktować się z nami.

 

Profesjonalizacja pracy szkoleniowej ma różne oblicza.

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo