Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2016
18
kwietnia

Grupa Goal.pl została Głównym Partnerem Medialnym marki TrainerPRO

Dodane 18.04.2016 przez TrainerPRO

 

Niestandardowe i profesjonalne działania marki TrainerPRO cieszą się dużym uznaniem, dlatego coraz więcej podmiotów wspiera nasze przedsięwzięcie. Dzisiaj z radością informujemy, że grupa Goal.pl (wraz z portalem o tej samej nazwie) została Głównym Partnerem Medialnym naszej agencji w obszarze internetowym. Dodatkowo serwis Bundesliga.goal.pl otrzymał status Partnera Wspierającego. Ciesząc się z inauguracji współpracy, zachęcamy do regularnego odwiedzania serwisów z grupy naszego nowego Partnera.

Dlaczego wspomnieliśmy na wstępie o "grupie serwisów"? Oddajmy głos przedstawicielom Głównego Partnera Medialnego (Internet): "Grupa Goal.pl to sieć osiemnastu zintegrowanych serwisów piłkarskich. Czytelnikom zapewniamy kompleksową informację na temat najsilniejszych lig europejskich, rozgrywek piłkarskich w kraju oraz reprezentacji Polski. Sieć tworzą między innymi następujące strony: goal.pl, anglia.goal.pl, primeradivision.pl, seriea.pl, ligapolska.pl, kadra.pl, bundesliga.goal.pl, francja.goal.pl, eredivisie.pl, szkocja.goal.pl, ligamistrzow.goal.pl, ligaeuropejska.goal.pl, transfery.goal.pl i fifam.info."

Kooperacja z grupą Goal.pl została z jednej strony obliczona na przekazywanie informacji szerokiemu gronu odbiorców o idei marki TrainerPRO, filarach funkcjonowania agencji, zasadach współpracy z Trenerami, przyszłymi Trenerami oraz Klubami, wszelkich usługach, wydarzeniach edukacyjnych i projektach. Z drugiej strony, grupa Goal.pl będzie korzystała z naszej wiedzy i doświadczeń, uzyskując również wszelkie profity programu promocji Partnerów.

- Dla marki TrainerPRO liczy się nieustanne zwiększanie rozpoznawalności, a także zdobywanie wielu platform komunikacyjnych w celu jak najszerszego informowania o reprezentowanych wartościach, idei przyświecającej naszemu działaniu oraz wszystkich możliwościach współpracy z agencją. Grupa Goal.pl pomoże nam zrealizować powyższe cele, dołoży - w co głęboko wierzę - cegiełkę do procesu promocyjnego. Za to Główny Partner Medialny jednoznacznie zyska merytorycznie, wizerunkowo i marketingowo na współpracy z marką, będącą bezprecedensowym przedsięwzięciem na skalę europejską. Cieszę się, że w gronie Podmiotów współpracujących znalazła się uznana na rynku medialnym firma, ponieważ kooperacja dwóch silnych Partnerów przyniesie korzyści obu stronom - podsumowuje Marcin Gabor, zarządzający marką TrainerPRO.

Grupa Goal.pl poinformowała o współpracy między innymi na tej stronie.

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo