Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
11
maja

Fubalytics – pierwsza Usługa Partnerska marki TrainerPRO

Dodane 11.05.2015 przez TrainerPRO

 

Kolejny krok w rozwoju marki TrainerPRO stał się faktem. Przedstawiamy premierową Usługę Partnerską, przeznaczoną dla Trenerów oraz Klubów. Na mocy współpracy z niemiecką firmą Fubalytics GmbH, proponujemy fachowy program do piłkarskiej analizy taktycznej o nazwie Fubalytics. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Żaden szkoleniowiec na świecie nie powinien pracować bez dokonywania działań analitycznych. Wszystkie zależności strategiczno-taktyczne powinny zostać dostrzeżone przez Trenera, opracowane w stosownej formie, a wybrane przekazane również drużynie. Wszystkie wymienione zadania analizy taktycznej pozwala wykonać program Fubalytics, polecany przez agencję TrainerPRO oraz Marcina Gabora.

- Bez analizy taktycznej nie istnieje nowoczesny futbol. Trudno wyobrazić sobie Trenera, który nie rozkładałby zespołowych działań boiskowych na czynniki pierwsze. Tak sformułowany wniosek dotyczy nade wszystko gry własnego zespołu, ale również poczynań przeciwnika. Oprogramowanie stworzone przez firmę Fubalytics daje duże możliwości przenikliwego i merytorycznego badania poziomu aktualnej funkcjonalnoci systemu gry. Do tego program jest prosty w obsłudze, ale również oferowany w polskiej wersji językowej, więc ewentualna bariera w tym względzie odpada. Warto również wspomnieć o kapitalnym pułapie cenowym, jaki – dzięki staraniom marki TrainerPRO – stał się obowiązujący na polskim rynku. Zachęcam Trenerów, jak również Kluby, do korzystania z tej świetnej oferty. Dodam także, iż szkoleniowcy współpracujący, jak również Kluby kooperujące z agencją analityczno-doradczą, mogą liczyć na dodatkowe benefity – opowiada Marcin Gabor, osoba zarządzająca marką TrainerPRO.

Szczegółowe informacje na temat programu do analizy taktycznej Fubalytics, jego charakterystyki oraz warunki nabycia oprogramowania przedstawiamy w tym miejscu.

Praca szkoleniowa powinna być profesjonalna!

Powrót

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo