Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
17
czerwca

Krótko, ale treściwie - kolejne wrażenia z warsztatów piłkarskich

Dodane 17.06.2015 przez TrainerPRO

 

Powoli kończymy podsumowania X edycji warsztatów piłkarskich pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa". Tym razem przedstawiamy zwięzłą w formie, lecz niezwykle bogatą w przekaz, opinię jednego z Uczestników katowickiego szkolenia.

czytaj dalej...

2015
13
czerwca

Jeden z Uczestników o warsztatach

Dodane 13.06.2015 przez TrainerPRO

 

Niedawno przedstawiliśmy podsumowanie X edycji warsztatów, organizowanych zgodnie z mottem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa". Sporo miejsca poświęciliśmy również na przybliżenie historii szkoleń według pomysłu Marcina Gabora oraz zaprezentowaliśmy interesujące statystyki, opowiadające na swój sposób o poprzednich spotkaniach. Dzisiaj przekazujemy opinię jednego z Uczestników.

czytaj dalej...

2015
11
czerwca

Za nami już dziesięć edycji warsztatów Marcina Gabora

Dodane 11.06.2015 przez TrainerPRO

 

9 czerwca 2015 roku, czyli dokładnie w miniony wtorek, około godziny 17:09 zakończyła się X edycja warsztatów piłkarskich pod hasłem „Piłka nożna – poznaj ją od nowa”. Podczas jubileuszowej odsłony spotkań, wymyślonych i powołanych do życia przez Marcina Gabora, gościliśmy w Katowicach. Zapraszamy do naszego podsumowania – bieżącego spojrzenia oraz ujęcia historycznego.

czytaj dalej...

2015
5
czerwca

Od pół roku jesteśmy na rynku piłkarskim

Dodane 05.06.2015 przez TrainerPRO

 

Niepostrzeżenie minęło już pół roku, odkąd marka TrainerPRO oficjalnie zainaugurowała działalność. Data 1 grudnia 2014 roku przeszła do naszej historii, ponieważ właśnie wówczas rozpoczynaliśmy swoją długą drogę. Oczywiście, prace koncepcyjne, przygotowawcze oraz proceduralne – prowadzone przez Marcina Gabora – odbywały się przez wiele poprzedzających miesięcy, jednak już na zawsze ten chłodny dzień będzie kojarzył się z uruchomieniem przełomowego projektu.

czytaj dalej...

2015
28
maja

Polska Fundacja Sportu i Kultury naszym nowym Partnerem - marka TrainerPRO wspiera II kongres "All About Football"

Dodane 28.05.2015 przez TrainerPRO

 

Zapowiadaliśmy przed kilkoma dniami nawiązanie współpracy z kolejnym podmiotem. Jest nam niezwykle miło ogłosić, że kolejnym Partnerem Wspierającym marki TrainerPRO została Polska Fundacja Sportu i Kultury. Rozpoczynamy kooperację od mocnego akcentu, ponieważ agencja analityczno-doradcza wspiera II międzynarodowy kongres „All About Football”. Dzięki temu, mamy dla Was wejściówki w specjalnych cenach!

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo