Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2015
26
lipca

Instrukcja zakupu programu Fubalytics oraz... niespodzianka

Dodane 26.07.2015 przez TrainerPRO

 

Od początku istnienia marki TrainerPRO zamierzaliśmy budować portfolio usług o komplementarnym charakterze. Obok kompleksowych świadczeń agencji analityczno-doradczej, unikatowych w europejskim futbolu, oferujemy również Usługi Partnerskie. Obecnie proponujemy między innymi możliwość nabycia profesjonalnego programu do analizy taktycznej - "Fubalytics". W odpowiedzi na Wasze pytania, dziś prezentujemy pełną instrukcję zakupu oprogramowania oraz jedną bardzo interesującą funkcjonalność, o której nie informowaliśmy.
 

czytaj dalej...

2015
24
lipca

Nowy numer "Asystenta Trenera" i kolejne wydanie specjalne magazynu są już dostępne

Dodane 24.07.2015 przez TrainerPRO

 

Niemal od początku istnienia marki TrainerPRO współpracujemy z czasopismem "Asystent Trenera". Jednym z owoców kooperacji jest sprzedaż magazynu w ramach Usługi Partnerskiej agencji analityczno-doradczej. U nas każdy egzemplarz można nabyć po cenie niższej od rynkowej. Propozycję kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych, natomiast Trenerzy zarejestrowani w bazie danych otrzymują na stałe najwyższy rabat. Od dzisiaj dostępne są dwa najnowsze numery wydawnictwa.
 

czytaj dalej...

2015
21
lipca

Role wybierane przez Trenerów - aktualizacja zestawienia

Dodane 21.07.2015 przez TrainerPRO

 

Od marca - w regularnych odstępach - przedstawiamy szczegółowe statystyki zainteresowania rolami szkoleniowymi, możliwymi do wyboru w procesie rejestracji. Baza danych marki TrainerPRO przewiduje cztery alternatywy. Niniejszym prezentujemy najnowszą miarę popularności.

czytaj dalej...

2015
16
lipca

Wielka szansa dla Klubów

Dodane 16.07.2015 przez TrainerPRO

 

Już podczas ostatnich rozmów z Klubami marka TrainerPRO, za sprawą Marcina Gabora, oferowała włodarzom kompleksowe możliwości współpracy. Propozycja wykraczała poza standardowe punkty oferty, a wszystkie te komplementarne rozwiązania mają na celu całkowitą metamorfozę podmiotów sportowych. Oczywiście, w kierunku profesjonalizmu. Od dziś wszystkie Kluby otrzymują szansę modelowego rozwoju, ponieważ wprowadzamy kolejne świadczenie. Noszące nazwę "Kompleksowa profesjonalizacja Klubu".

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 29 ... Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo