Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2016
23
lutego

W Krakowie opowiadaliśmy o roli bramkarza w zespole

Dodane 23.02.2016 przez TrainerPRO

 

Nominalnie warsztaty "Bramkarz jako ważna część zespołu" przewidziane zostały - w ramach programu "Edukacja Trenerów według TrainerPRO" - jedynie dla Trenerów zarejestrowanych w bazie danych marki. Jednak w roku 2016 otworzyliśmy spotkania edukacyjne dla wszystkich chętnych, z czego skrzętnie skorzystali Uczestnicy szkolenia w Krakowie (22.02).

czytaj dalej...

2016
12
lutego

Ważny komunikat organizacyjny

Dodane 12.02.2016 przez TrainerPRO

 

W ostatnich dniach otrzymaliśmy od kilku Trenerów informacje o rzekomym braku odpowiedzi ze strony marki TrainerPRO na zapytania, przesłane za pośrednictwem poczty elektronicznej. Biuro agencji odpowiada na każdą wiadomość, związaną z naszą działalnością, jednak filtry antyspamowe - pomagające w ochronie skrzynki pocztowej - czasem błędnie klasyfikują nadawców i nie przepuszczają pojedynczej korespondecji. Jeśli nie otrzymaliście odpowiedzi od marki TrainerPRO w ciągu maksymalnie 48 godzin, jest to jednoznaczna oznaka, że taka wiadomość do nas po prostu nie dotarła. Wtedy warto skontaktować się z nami poprzez oficjalny profil w portalu społecznościowym Facebook i ponowić zapytanie - dotyczące współpracy, zgłoszenia na warsztaty, czy innej sprawy.
 


2016
28
stycznia

Jakimi rolami interesują się Trenerzy? - najnowsze zestawienie

Dodane 28.01.2016 przez TrainerPRO

 

Na początku istnienia marki TrainerPRO oferowaliśmy trzy role szkoleniowe, aktywne przy procesie rejestracji w bazie danych. Następnie dołożyliśmy możliwość długofalowej współpracy dla Trenerów Bramkarzy, by niedawno rozszerzyć wybór do pięciu ról. Najnowsza alternatywa to Drugi Trener drużyny juniorów/trampkarzy. Poniżej prezentujemy najbardziej aktualne zestawienie zainteresowania szkoleniowców rejestracją w poszczególnych obszarach trenerskiego fachu.
 

czytaj dalej...

2016
17
stycznia

Zabezpieczenie prawne środowiska pracy trenerów

Dodane 17.01.2016 przez TrainerPRO

 

Zawód Trenera to niezwykle wielopłaszczyznowa i skomplikowana profesja, wymagająca od szkoleniowców – pragnących wykonywać swoje powinności w sposób profesjonalny – szerokich kompetencji oraz dbałości o mnóstwo detali. Aby jednak praca szkoleniowa mogła odbywać się w odpowiednich warunkach, bez przykrych niespodzianek, potrzebne jest wsparcie prawne – zabezpieczające interesy Trenera. Fachowej pomocy w tej dziedzinie może udzielić, w ramach Usługi Partnerskiej marki TrainerPRO, „Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Laszczyk”. Warto jednak również samemu posiąść wiedzę, pozwalającą w rzetelny sposób przygotować się do współpracy z Klubem. Dlatego polecamy artykuł autorstwa Dariusza Laszczyka, zatytułowany „Zabezpieczenie prawne środowiska pracy trenerów”, a wcześniej opublikowany w czasopiśmie „Asystent Trenera”.

 

czytaj dalej...

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo