Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2016
6
kwietnia

Pomagamy Trenerom wyjeżdżać na staże szkoleniowe - Trenerzy podsumowują współpracę

Dodane 06.04.2016 przez TrainerPRO

 

"Pomoc w organizacji stażu trenerskiego" - taką nazwę nosi jedna z najpopularniejszych Usług Fakultatywnych. Ze świadczenia mogą korzystać zarówno Trenerzy zarejestrowani w bazie danych (dostęp do Klubów z najwyższej klasy rozgrywkowej, skrócone procedury, wysoki rabat), jak i szkoleniowcy nie współpracujący na stałe z marką TrainerPRO. Oferujemy organizację hospitacji - w Klubach, Akademiach piłkarskich oraz Szkołach sportowych - zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Kilku z Trenerów poprosiliśmy o podsumowanie wyjazdów.

czytaj dalej...

2016
26
marca

Głęboko przeżytych Świąt Wielkanocnych

Dodane 26.03.2016 przez TrainerPRO

 

Wielkanoc. Wielkie chwile, głębokie przemiany. Czy na pewno? Czy dziś komercja nie zastępuje Świąt? Pędzący świat, zmieniająca się nie zawsze pozytywnie mentalność, konieczność dążenia do nowoczesności za wszelką cenę - niestety, wiele wartości odsuwa się w cień. Czy z drugiej strony tradycyjne przywiązanie do długich dni świątecznych przygotowań domu (a nie serca), potraw (a nie umysłu), nie przesłania prawdziwego sensu tego ważnego czasu?

Powyższe słowa poddajemy każdemu pod rozwagę, jednocześnie życząc głębokiego przeżywania tajemnicy Zmartwychwstanie Jezusa, cudownej rodzinnej atmosfery, ciepłego traktowania bliskich, otwarcia na drugiego człowieka oraz refleksji szczerej względem siebie. Niech wielkanocny czas doda otuchy potrzebującym, przyda wiary nieszczęśliwie wątpiącym, zaś dręczące problemy okażą się przejściowymi. Oby ludzie stali się lepsi, bardziej refleksyjni, otwarci oraz wyrozumiali. Wesołych Świąt!
 


2016
24
marca

Ruszają warsztaty "Profesjonalna droga do zawodu Trenera" - Warszawa (11.06)

Dodane 24.03.2016 przez TrainerPRO

 

W Polsce co roku przybywa osób z uprawnieniami trenerskimi. Jednak zdecydowana większość szczęśliwych nuworyszy wchodzi w profesję szkoleniową absolutnie nieprzygotowana. Każde dwanaście miesięcy przynosi również poszerzenie grona kandydatów na szkoleniowców - szukających po omacku właściwej drogi do poczynienia pierwszych kroków i ostatecznie decydujących się na tę trudną podróż, ale też w końcowym rozrachunku odstępujących od powzięcia pozytywnego postanowienia. Z powodu licznych pytań bez odpowiedzi czy wątpliwości rodzących niepewność. Marka TrainerPRO - jako pierwsza w Polsce - wychodzi naprzeciw opisywanej powyżej problematyce, wprowadzając "System wsparcia przyszłych Trenerów". Ważną część autorskiego programu stanowią warsztaty "Profesjonalna droga do zawodu Trenera", które w 2016 roku otwarte są dla wszystkich chętnych!

czytaj dalej...

2016
21
marca

Profesjonalne statywy KARO SportSystems jako Usługa Partnerska!

Dodane 21.03.2016 przez TrainerPRO

 

Z przyjemnością informujemy o kolejnym niezwykle istotnym posunięciu marki TrainerPRO. Na mocy rozpoczętej współpracy z niemiecką firmą KARO SportSystems oferujemy - w ramach "Usługi Partnerskiej" dla Klubów i Trenerów - profesjonalne statywy wraz z kamerą, służące do nagrywania jednostek treningowych oraz meczów z odpowiedniej perspektywy. Perspektywy umożliwiającej fachową analizę.

czytaj dalej...

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo