Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2016
20
maja

"Spotkanie warsztatowe Trenerów" - platforma wymiany wiedzy i doświadczeń

Dodane 20.05.2016 przez TrainerPRO

 

Autorski program "Edukacja Trenerów według TrainerPRO" bazuje na kompleksowych i komplementarnych rozwiązaniach, wspierających wielostopniowy rozwój Trenerów, podnoszenie szerokich kompetencji oraz profesjonalizację pracy. Szansa harmonijnego i sukcesywnego progresu stoi otworem tylko dla Trenerów zarejestrowanych w bazie danych marki TrainerPRO. Jednak tymczasowo postanowiliśmy otworzyć dla wszystkich zainteresowanych część składową projektu, czyli wydarzenia edukacyjne. Jedno z nich realizowane jest nominalnie w ramach programu edukacyjnego pod numerem 13 i nosi nazwę "Spotkania warsztatowe Trenerów". I (pierwszy) stopień odbędzie się 8 sierpnia w Krakowie.

czytaj dalej...

2016
16
maja

Staż szkoleniowy dla Trenerów Bramkarzy

Dodane 16.05.2016 przez TrainerPRO

 

Marka TrainerPRO na bieżąco oferuje możliwość - w ramach Usługi Fakultatywnej o nazwie "Pomoc w organizacji stażu trenerskiego" - hospitacji w Klubach i Akademiach na terenie Polski oraz innych krajów europejskich. Oferta skierowana jest do Trenerów różnych specjalizacji (Pierwszy Trener, Drugi Trener, Trener Bramkarzy), a także wszystkich kategorii wiekowych. Wszelkie staże układane zostają na podstawie preferencji wyartykułowanych przez Trenerów, zaś o wsparcie w organizacji takiego przedsięwzięcia można wnioskować na bieżąco. Dzisiaj prezentujemy za to propozycję odbycia stażu, skrojoną na miarę dla Trenerów Bramkarzy. Przez kilka dni można trafić pod skrzydła Trenera Rafała Skórskiego.

czytaj dalej...

2016
4
maja

"Polecanie Trenera do Klubu" - notujemy duże zainteresowanie nowymi szkoleniowcami

Dodane 04.05.2016 przez TrainerPRO

 

System "Planowego doboru Trenerów" - opracowany przez markę TrainerPRO, a będący jednym z czterech filarów działalności agencji - tworzy skomplikowaną kombinację licznych świadczeń oraz działań strukturalnych. Temu kompleksowemu zagadnieniu poświęcimy osobny artykuł, jednak dzisiaj skupiamy się na usłudze pod tytułem "Polecanie Trenera do Klubu". Otrzymujemy od szkoleniowców wiele zapytań w tym temacie, zaś dzisiaj przedstawiamy aktualny stan rzeczy.

czytaj dalej...

2016
18
kwietnia

Grupa Goal.pl została Głównym Partnerem Medialnym marki TrainerPRO

Dodane 18.04.2016 przez TrainerPRO

 

Niestandardowe i profesjonalne działania marki TrainerPRO cieszą się dużym uznaniem, dlatego coraz więcej podmiotów wspiera nasze przedsięwzięcie. Dzisiaj z radością informujemy, że grupa Goal.pl (wraz z portalem o tej samej nazwie) została Głównym Partnerem Medialnym naszej agencji w obszarze internetowym. Dodatkowo serwis Bundesliga.goal.pl otrzymał status Partnera Wspierającego. Ciesząc się z inauguracji współpracy, zachęcamy do regularnego odwiedzania serwisów z grupy naszego nowego Partnera.
 

czytaj dalej...

2016
12
kwietnia

Współpraca z marką TrainerPRO oczami Trenerów

Dodane 12.04.2016 przez TrainerPRO

 

W ciągu kilkunastu miesięcy funkcjonowania zgłosiło się do nas bardzo wielu Trenerów, ciekawych nowatorskiej idei marki TrainerPRO, a także poszukujących profesjonalnej drogi trenersko-szkoleniowego rozwoju. Liczne grono osób faktycznie rozpoczęło z namii kooperację, korzystając ze świadczeń agencji w przeróżnych konfiguracjach. Dzisiaj przedstawiamy krótkie wypowiedzi na temat dotychczasowego współdziałania, formułowane przez Trenerów doskonale znających realia współpracy.

czytaj dalej...

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo