Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Trenerów

oferta dla trenerów

Marka TrainerPRO postawiła sobie za cel pomoc w rozwoju merytorycznym Trenerów, profesjonalizację pracy szkoleniowców oraz wsparcie w aspekcie wyboru odpowiedniego pracodawcy.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2016
28
września

"Profesjonalna droga do zawodu Trenera" - tym razem Katowice (10.12)

Dodane 28.09.2016 przez TrainerPRO

 

W Polsce co roku przybywa osób z uprawnieniami trenerskimi. Jednak zdecydowana większość nowicjuszy tego zawodu wchodzi w profesję szkoleniową absolutnie nieprzygotowana. Każde dwanaście miesięcy przynosi również poszerzenie grona kandydatów na szkoleniowców - szukających po omacku właściwej drogi do poczynienia pierwszych kroków i ostatecznie decydujących się na tę trudną podróż, ale też w końcowym rozrachunku odstępujących od powzięcia pozytywnego postanowienia. Z powodu licznych pytań bez odpowiedzi czy wątpliwości rodzących niepewność. Marka TrainerPRO - jako pierwsza w Polsce - wychodzi naprzeciw opisywanej powyżej problematyce, wprowadzając "System wsparcia przyszłych Trenerów". Ważną część autorskiego programu stanowią warsztaty "Profesjonalna droga do zawodu Trenera", które w 2016 roku otwarte są dla wszystkich chętnych. Po Warszawie i Krakowie, teraz czas na spotkanie w Katowicach!

czytaj dalej...

2016
1
września

Dołącz do zespołu marki TrainerPRO!

Dodane 01.09.2016 przez TrainerPRO

 

Marka TrainerPRO to absolutnie pionierskie przedsięwzięcie na rynku europejskim w kontekście charakteru idei oraz kompleksowości oferty. Agencja analityczno-edukacyjna postawiła sobie za cel wprowadzenie autorskiego projektu piłkarskiej edukacji oraz profesjonalizacji polskiej piłki nożnej. TrainerPRO nieustannie się rozwija, a wysokie tempo wzrostu powoduje konieczność poszerzania zespołu. Aktualnie poszukujemy Współpracownika ds. marketingu oraz Współpracownika ds. sprzedaży.

czytaj dalej...

2016
20
sierpnia

Statywy analityczne KARO SportSystems - teraz także w wersji ekonomicznej

Dodane 20.08.2016 przez TrainerPRO

 

Statyw KARO SportSystemsOd pierwszego dnia działalności marki TrainerPRO przyświeca nam cel budowania kompleksowego i jednocześnie komplementarnego systemu wsparcia dla Trenerów oraz Klubów. Prócz szerokiej gamy własnych świadczeń, współpracujemy z podmiotami, oferującymi wartość dodaną do naszego portfolio. Na tej kanwie wiele miesięcy temu rozpoczęliśmy kooperację z firmą KARO SportSystems, dostarczającą profesjonalne statywy (wraz z pełnym wyposażeniem), służące fachowej rejestracji treningów i meczów w celach analitycznych. Od tej chwili urządzenia dostępne są również w wersji ekonomicznej!
 

czytaj dalej...

2016
16
sierpnia

"Bramkarz jako ważna część zespołu" - tym razem warsztaty odbędą się w Katowicach (21.10)

Dodane 16.08.2016 przez TrainerPRO

 

W ramach autorskiego przedsięwzięcia marki TrainerPRO pod nazwą "Edukacja Trenerów według TrainerPRO" został przewidziany szereg projektów, mających na celu wielostopniowy rozwój szkoleniowców, podniesienie wielorakich kompetencji oraz profesjonalizację pracy. Agencja analityczno-doradcza postrzega współpracę z każdym Trenerem jako proces, obliczony na wieloletnie wsparcie w różnych aspektach. Tylko w ten sposób istnieje możliwość osiągnięcia harmonijnego i obejmującego liczne obszary progresu. Jednym z niezwykle istotnych punktów programu edukacyjnego jest ten oznaczony numerem 3, a tytułowany "Wydarzenia przeznaczone tylko dla zarejestrowanych Trenerów". Wśród wielu proponowanych spotkań uwzględniliśmy także "Warsztaty z Trenerem Bramkarzy". W 2016 roku otworzyliśmy szkolenie dla wszystkich chętnych!

czytaj dalej...

2016
15
sierpnia

XIII edycja warsztatów "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" - spotkanie w Opolu (21-22.11)

Dodane 15.08.2016 przez TrainerPRO

 

Chcecie poszerzać wiedzę i horyzonty w obszarze piłki nożnej? Odczuwacie niedosyt związany z niewystarczającym dostępem do faktycznie fachowych informacji? Zdajecie sobie sprawę z mankamentów w rozumieniu taktyki? A może pragniecie uporządkować świadomość piłkarską i budować własną drogę postrzegania tej trudnej dyscypliny sportu? Zapewne przynajmniej na jedno z powyższych pytań odpowiedzieliście pozytywnie. A to znak, że warsztaty piłkarskie Marcina Gabora pod hasłem "Piłka nożna - poznaj ją od nowa" powinny znaleźć się w Waszym kalendarzu.

czytaj dalej...

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo