Napisz do nas

kontakt

Zachęcamy do kontaktu z marką TrainerPRO! Zapewniamy, że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Informacje ogólne: biuro@trainerpro.pl

czytaj dalej

Dla Klubów

oferta dla klubów

Marka TrainerPRO przygotowała dla Klubów piłkarskich w całej Polsce – począwszy od Ekstraklasy, na IV lidze kończąc – szeroki zakres wsparcia, profesjonalizującego ich funkcjonowanie.

czytaj dalej

Idea projektu

idea projektu

Mijają kolejne lata, jednak w polskiej piłce nożnej nadal dokonują się zmiany ledwie pozorowane lub należące do kategorii przemian kosmetycznych. Postrzeganie futbolu wciąż bazuje na...

czytaj dalej
Program do analizy taktycznej - LongoMatch

Aktualności

2014
15
grudnia

Zrozumieć TrainerPRO - część pierwsza

Dodane 15.12.2014 przez TrainerPRO

 

W minionym tygodniu poprosiliśmy o formułowanie nurtujących pytań, które nasuwają się przed rozpoczęciem współpracy z marką TrainerPRO. Otrzymaliśmy wiele wiadomości - wybraliśmy najczęstsze wątpliwości i ułożyliśmy z nich "Listę częstych pytań". Dziś prezentujemy pierwszą część odpowiedzi.

czytaj dalej...

2014
11
grudnia

Trenerzy zadają pytania marce TrainerPRO

Dodane 11.12.2014 przez TrainerPRO

 

W celu swobodnego korzystania z niestandardowego projektu, kryjącego się pod nazwą TrainerPRO, należy najpierw zrozumieć ideę powstania, funkcjonowania oraz procedur działania. Bez tej wiedzy niemożliwe staje się czerpanie korzyści, a nawet umiejscowienie własnej osoby w realiach przedsięwzięcia. Niezwykle ważne, by założenia marki TrainerPRO były klarowne dla możliwie wszystkich osób. Z tego powodu zachęcamy do przesyłania wszelkich pytań oraz wątpliwości - już niebawem stworzymy z odpowiedzi swoisty Podręcznik Użytkownika.

czytaj dalej...

2014
7
grudnia

Pierwszy konkurs rozstrzygnięty!

Dodane 07.12.2014 przez TrainerPRO

 

Premierowa rywalizacja w postaci konkursu przeszła już do historii. Nadszedł czas na podanie ostatecznych rozstrzygnięć. Zgodnie z regułami, nagrody przypadły w udziale czterem Uczestnikom. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim pozostałym osobom dziękujemy za zgłoszenia.

czytaj dalej...

2014
6
grudnia

Mikołajkowy upominek dla Trenerów

Dodane 06.12.2014 przez TrainerPRO

 

Mikołajkowy nastrój udzielił się również agencji TrainerPRO. Dlatego w pięknym okresie przedświątecznym rozdajemy upominki wszystkim zainteresowanym Trenerom. Każdy szkoleniowiec, który od 6 do 23 grudnia 2014 roku zgłosi akces do rejestracji w bazie danych, skorzysta z 20% rabatu! Dodatkowo otrzyma bon zniżkowy w wysokości 10% na jedną wybraną usługę - do zrealizowania w całym 2015 roku. Pozwól sobie pomóc...
 

czytaj dalej...

2014
4
grudnia

Prezent dla Klubów

Dodane 04.12.2014 przez TrainerPRO

 

Właściwie od pierwszego momentu, w którym marka TrainerPRO oficjalnie rozpoczęła działanie na rzecz polskiej piłki, otrzymujemy szczegółowe zapytania dotyczące współpracy. Trenerzy pytają o procedury rejestracyjne, proszą o rozszerzenie informacji na temat wszystkich przywilejów, czy zasięgają języka w zakresie Usług Fakultatywnych. Każda wiadomość nas cieszy i zdajemy sobie sprawę, że tak nowatorski projekt wymaga nieustannego tłumaczenia niuansów. Będziemy zawsze skrupulatnie rozwiewali Wasze wątpliwości. Dziś jednak przygotowaliśmy prezent dla Klubów - każdy przedstawiciel, który zechce bliżej poznać naszą agencję, otrzyma absolutnie darmową prezentację multimedialną, zaś pięć pierwszych Klubów ma zagwarantowaną dodatkową konsultację!

czytaj dalej...

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Starsze >>

Powered by CuteNews
Statywy KARO Sportsystems

Partnerzy

Partnerzy Merytoryczni

Statywy z kamerą KARO Sportsystems LongoMatch logo PrawoPiłkarskie.pl logo

Główny Partner Medialny

Goal.pl logo